Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ellenzi mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi mindenki a szüzességi fogadalmat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 19:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ellenzem.
2016. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Én sem ellenzem. Maradj szűz nyugodtan!
2016. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem teljesen mind1!
2016. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Én sem ellenzem. Nekem mindegy más mit hisz vagy mit csinál, míg engem nem bánt.
2016. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

Kik ellenzik? Addig maradsz szűz, ameddig neked jól esik, minden ember saját maga dönti el, mikor és kivel akar lefeküdni. (Nem csak előszörre, hanem másodszor, harmadszor és ezerkétszáztizenhetedszer is.)


Én nem csinálnám, nem tettem így, de hát a fehér csokit is utálom, mégse zavar, ha mások megeszik. :)

2016. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a mindenki? Nem inkább abból van elegük, hogy te ezt lépten-nyomon hirdeted? Mert szerintem egyébként senkit nem érdekelne, max a párod.
2016. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Magammal szemben ellenzem. Veled szemben meg semmi közöm hozzá, azt csinálsz amit akarsz.
2016. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Mert nagy hülyeség. Akit párodnak akarsz azzal mindem téren össze kell oaszolnotok ha tényleg boldog tartós kapcsolatra vágysz. Nem azt mondom hogy a szex a legfontosabb de igenis lényeg hogy ott is működjenek a dolgok, és van hogy mindenben tökéletesnek tűnik az illető de az ágyban valahogy nem vagytok egy hullámhosszon, és akkor el is van cseszve az egész. Nem fűvel fácal kell lefeküdni de mielőtt végleg döntesz jobb tudni hogy tényleg mindenben tökéletesen a párod...
2016. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Meddig akarsz szűz lenni?
2016. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%
Felőlem aztán mindenki olyan fogadalmat tesz, amilyet akar, csak rám ne akarjanak ilyesmit kényszeríteni.
2016. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!