Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ellenzi mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi mindenki a szüzességi fogadalmat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 19:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%
Miért mire jó? Miért akarsz szűz maradni és meddig? De amúgy azt csinálsz amit akarsz.
2016. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
én nem ellenzem, de értelmetlennek tartom.
2016. jún. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

Ha hàzassàgig megőrzött szüzességre gondolsz, azért mert nettó marhasàg. Ha nem akarod a szerencsére bízni, hogy elvàltok e a jövendőbeliddel, akkor érdemes kizárni azt a nagy buktatót, hogy pocsék lesz vele az àgyban. És igen, lélekölő tud ez lenni. Frusztàciót eredményez satöbbi. Avagy élsz boldogtalanul és kielégületlenül valakivel amíg meg nem haltok.


Ha egész életedben szűz akarsz lenni, szíved joga. Szerintem senkit nem érdekel. Èn nem tagadnàm meg magamtól az ilyen élvezeteket az biztos.

2016. jún. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
37%

Persze latjuk mire vezet a sok kiprobalgatas meg soha ennyi elvalt ember otthagyott elettars nem volt.

Eldobhato cikket csinaltatok a parkapcsolatbol es a szexbol.

2016. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%
Én nem ellenzem. Aki szűz akar maradni, az ő dolga. Én nem tudnám így csinálni, de akinek így tetszik, az tegye.
2016. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Még ma is vannak zárdák, apácák akik tanítanak, betegeket ápolnak. Ott kimondottan örülni fognak, ha Jézus lesz a Te jegyesed és szeplőtelen maradsz...

A Te dolgod ha aggszűz maradsz.

Ha házasságig őrzöd a szűzességed az nagyon rizikós. De az is lehet, hogy szerencsés leszel és fizikálisan is megtalálod a nagy Őt.

2016. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
14. Most már nem szégyen elvàlni ha kiderül, hogy rosszul vàlasztott az ember. Csak mert régen kevesebb vàlàs volt , az nem jelenti azt, hogy boldogok is voltak. Inkàbb elválás, mint hogy leéljek valakivel egy életet aki pl nem hűséges, verni kezdett, vagy hasonló. Ha szar vele az àgyban, a kapcsolat sem hosszú èletű. Eleve nem kötnék hàzassàgot úgy, hogy nem ismerem vele a szexet. Aki ezt csinàlja, az pusztàn a szerencsére bízza a dolgot. Én komolyabban veszem az esküt, szóval csak olyannal mentem bele akit minden módon megismertem. A józan ész ezt diktàlja.
2016. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
43%
14-es, régen nem válás volt, hanem orrba-szájba csalták egymást. Az mennyivel jobb? Semmivel, sőt...
2016. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
21%

Most van valas kiprobalas osszebatyuzas es megis orba szajba csaljak egymast

Santit a teoria

2016. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
mert hülyeség,azért.
2016. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!