Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is aki úgy érzi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki úgy érzi hogy a felesége a sírba viszi teljesen?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok és még nem szeretnék meghalni. A nejemmel 10 éve vagyunk együtt és az utóbbi pár évben már kész rémálom a házasságunk. Nem tart semmibe és ott aláz meg ahol tud. Az érzelmek teljesen kihunytak mindkettőnk részéről. Ezt én már nem bírom idegileg és egészségileg. Úgy érzem itt az idő, hogy lépjek, de a válással rengeteget veszítenék anyagilag. Szerintetek mi volna a megoldás? 38/F

2016. jún. 11. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Támogatást szeretnél a váláshoz, ne várd el senkitől, hogy ezt megtegye.


Te érzed mit bírsz még el, de készülj fel rá, hogy egy új kapcsolatban is előjönnek hasonló döccenők és kétségek, amiket csak közös munkával,a társaddal lehet legyűrni.



üdv egy sortárstól

2016. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Őrülj neki,hogy megaláz,más komoly pénzeket fizet ezért domináknak
2016. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Jaj Te szegény!

Azért meghallgatnánk a másik felet is.:)

2016. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lényegében én már döntöttem is a válás mellett, de az a baj, hogy a nejem annyira kibiztosította magát az utóbbi évek alatt, hogy szinte minden vagyonunk az övé, és utcára kerülni azért mégsem szeretnék. Sajnos vele erről már nincs mit beszélni vagy rendbe hozni. Nagyon jól tudja, hogy ő van parton és a válással neki semmi vesztenivalója nem lenne. Ezért vagyok nagyon nehéz helyzetben.
2016. jún. 11. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor visszaszívom. Mondjuk én pont egy feleség vagyok. Nekünk minden vagyonunk közös.
2016. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mivel visz pontosan a sírba?
2016. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Anyagilag taccsra vágja. Földönfutóvá teszi...már leírta.
2016. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb? A pénz nem minden. Fiatal vagy még, hogy végleg tönkretedd az életed.
2016. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit veszítenél anyagilag a válással?A lakást csak akkor viszi, ha az övé.Ha van félretett pénzetek,akkor az feleződik.Gondolom,dolgozol.Akkor fent tudsz tartani egy kis albérletet,vagy költözz a szüleidhez, ha megoldható.

Inkább a nyugalom és egészség,mint a pénz.

2016. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az elmúlt 10 évben szerzett vagyon az mindenképpen közös, akármit is ügyeskedett.... az élet meg fontosabb akármilyen vagyonnál.
2016. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!