Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor érzi egy férfi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érzi egy férfi azt, hogy elvenné barátnőjét/jegyesét? Illetve mikor érzi azt, hogy gyermeket/családot szeretne?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat

25L


2016. jún. 13. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából már jóval előtte tudja mielőtt rászánja magát az a lépésre, csak jól meg kell ágyazni :) Az időpontot, hogy mikor kérem meg a kedvesem kezét, nehéz pontosan megmondani mert sok mindentől függ. Ha úgy tűnik, hogy minden jó és mindenki boldog, vannak közös célok.. mindkét fél építi a közös jövőt és ha vannak is nézeteltérések vagy problémák, akkor sincs veszekedés meg ovis, hisztis viselkedés hanem civilizált módon megbeszéljük a dolgokat. Kikérjük bizonyos dolgokban a másik véleményét, tanácsát, tiszteletben tartom a gondolatait de ő is a szabadságom, a egyéni döntéseim. Valami hasonló szintet elérni, ahhoz idő kell. De ez meghatározhatatlan. Egyénileg változó. Ha érzed, hogy eljött az idő akkor eljött :)


Családot, gyermeket mindig is szerettem volna. Ha az a kérdés, hogy konkrétan mikor, az megint egy olyan dolog, hogy meg kell beszélni a párommal. Addig nem tervezek ilyeneket amíg nincs senkim, de anno valami olyasmi volt a terv, hogy 28 éves koromig az első gyerkőcöt jó lenne összehozni :)

2016. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános érvényű szabály. Van aki soha. De talán akkor ha már együtt élnek egy ideje, harmonikus kapcsolatban, és az anyagi feltételek is adottak.
2016. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, mert én már a kapcsolat legelején mindig tudtam, hogy az adott lánnyal csak szórakozni fogok, de komoly kapcsolat nem lesz belőle.

A feleségemet, amikor megismertem, akkor már tudtam, hogy őt el akarom venni és gyerekeket akarok tőle. 37F

2016. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!