Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg a barátnőjét egy szerelmes férfi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnő én lennék. Több mint egy éve vagyunk együtt és sokáig úgy tűnt, hogy minden rendben. Az elejétől fogva éreztette velem, hogy mennyire szeret és tökéletes volt az együtt töltött idő. Soha nem veszekedtünk, terveztük a közös életünket és biztosított afelől, hogy soha nem fog engem megbántani/megcsalni stb., mert az összes többi nő akit ismer, vagy viszonya volt velük előttem, eltörpülnek mellettem. Egyszóval az egekig magasztalt engem, és bevallom nagyon jól esett. Én is megadtam neki mindent, amire (szerintem) egy férfi vágyhat. Most viszont a tudomásomra jutott, hogy már a kapcsolatunk elején megcsalt, aztán tavaly nyáron ismét összeszedett valakit pár hét erejéig, most pedig egy újabb csajnál próbálkozik. Ezalatt persze folyamatosan én voltam a mindene és álmai nője, ha pedig esetleg gyanakodtam a furcsa viselkedésére, még én lettem leb*szva.

A kérdésem tehát az, hogy ha egy férfi mindent megkap a barátnőjétől, és állítólag szereti is, akkor milyen okból csalja meg?



2016. jan. 31. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pacsi én a fordított szituációs vagyok.
2016. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:
93%
mert nem szereti mégse
2016. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Hazudik és színlel.Egy szava sem őszinte és tudatosan csinálta ezt veled.
2016. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Durva,pedig gondolom hogy nem tizenévesekről vanszó!
2016. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor miért jön vissza mindig hozzám? Ez nem nyűg neki?
2016. jan. 31. 23:40
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem érzi bűnnek a megcsalást.Úgy gondolja,hogy szeret,de testileg nem tud egy nőnél megmaradni.Amúgy én sem értem.Ott kell hagyni.
2016. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én 26 vagyok, ő 25
2016. jan. 31. 23:41
 8/20 A kérdező kommentje:

Az is baromi furcsa, hogy ő állandóan a nőket szidja és k*rvázza, és teljes mértékben elítéli a megcsalást.

Leírok egy példát.

Bemásolta a beszélgetésüket az egyik kolleganőjével, aki épp arról panaszkodott, hogy már 5 éve együtt van a barátjával és hiányzik neki más pasi közelsége, kellene neki egy kis izgalom. A barátom pedig ezt megmutatta nekem, és megkérdezte, hogy "ugye te nem leszel ilyen 5 év múlva?, látod ezért nem bízok a nőkben"

Viszont azt, hogy Ő mit válaszolt erre, már "elfelejtette" megmutatni. Később megnéztem, és a válasza az volt: Teljesen egyetértek veled.

:DDDD

2016. jan. 31. 23:45
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Remek manipulátor.

Hülyére vesz,jó reggelt !!!

Már a kapcsolat elején megcsalt,nincs miről beszélni,töröld ki az életedből.

2016. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy szomorú történet mert eléggé palira vett.


Én egyszer próbáltam ki egy lánynál. Fűt-fát beígértem neki szemrebbenés nélkül hazudtam és működött. Abszolút nem voltak olyan gondolataim amiket mondtam neki csak teszteltem. Sokáig eljutottunk de aztán szépen óvatosan eltávolodtam. Nem csaltam meg soha, nem is feküdtünk le de megtehettem volna.

Itt annyi a különbség, hogy ő megtette. Nem is egyszer, szóval szerintem hanyagold mert amit mond az nem igaz.

Én akit nagyon szerettem, őt tényleg nagyon szerettem. Nemhogy nem csaltam meg, még más lányokra sem nagyon gondoltam. És tényleg mindent megbeszéltünk, valahogy mégis szakítás lett a vége... az rohadtul fájt, utána kezdtem el így kamikaze módban csinálni a dolgokat. De ennek sincs semmi értelme, viszont elég nehéz már ezek után egy nőben megbíznom. Az életem a kezében volt, mindent tudott rólam és egyszer csak annyit mondott: csá.

Innen jó nyerni :)

2016. febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!