Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondják házasságban szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják házasságban szex megvonással nem szabad büntetni, de ez hogy kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Sajnos én ha mérges vagyok a férjemre, vagy összeveszünk nem tudok bújni hozzá, sőt azt se szeretem ha ilyenkor ő közeledik felém. Ti hogy tudjátok a fenti "intelmet" betartani? Lehetséges az hogy amikor az ember a másikra ki van akadva, mérges, csalódott stb., akkor ugyanolyan örömmel szeretkezzen vele, mint amikor minden rendben?
2016. jún. 16. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sőt! Nagyon sokszor helyrehozza a békességet!
2016. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Hát van egy módszer amivel kissé megalázod a férjed.

Mondd azt neki, hogy dühös vagy és nem bírnád elviselni a közelségét, de megteszed a házastársi kötelességed és kivered neki/leszopod, amelyiket választja.

Meglehet, hogy elsőre örülni fog, de nagyon hamar kattogni fog az agya, mert ez sérti a büszkeségét és nem fog tudni így megmaradni...

2016. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő van ezzel így. A fenti intelem arra vonatkozik, hogyha ne minden piti dologért az legyen a motiváló eszköz. Pl ha nem mosogat el, akkor addig te sem teszed szét a lábad.

Ha probléma van meg kell beszélni. Nem pedig háborúba kezdeni, ahol a puncid az adud.


26 n

2016. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szexmegvonás más, mint amikor haragszol rá, és rohadtul nem vágysz a közelségére.
2016. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, a szex megvonást és se úgy értettem, hogy durciból hetekig hozzám sem érhet.
2016. jún. 16. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nos, ha szexmegvonással büntetnének, akkor máshol keresném a szexet. Ennyi...
2016. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aperitif ***** válasza:
100%

Nekem ez két különböző dolog. A szexmegvonás az, amikor nekem ugyan lenne kedvem, de mivel nem mosogatott el (nem vitte le a szemetet, nem a kedvenc csokimat vette), ezért büntetésből nem szexelek vele. A másik meg az az eset, amikor bármilyen okból, például azért, mert egy vita során goromba volt, nem kívánom vele a szexet.

Az elsőt hülyeségnek tartom, és inkorrektnek, a második esetnek viszont nincs egyértelmű megítélése.

2016. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi úgy oldjuk meg, hogy rögtön kezeljük a problémát, és akkor nincs "haragszomrád", hanem rögtön jöhet a békülős szex.
2016. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az nem a szexmegvonással büntetlek kategória. Az,hogy egy vita után valakinek nincs kedve szexelni, teljesen normális és érthető. Nem azért nem akarsz szexelni, mert ezzel akarsz nála valamit elérni.......hanem mert, egy veszekedés után vagytok épp. Valakinek nem okoz problémát a dolog, de sok embernek igen. És ez normális. Szerintem a legegyszerűbb módja, ha elmondod ilyen esetekben a férjednek, hogy bocsi, de nekem ilyen vita után a legkisebb ingerem sincs a szexre. Ennyi. Normális ember, aki szereti is a társát..nem csak ürítésre használja...gond és probléma nélkül venni fogja a lapot és nem csinál belőle problémát!
2016. jún. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már leírták amit gondolok. Ez nem szex megvonás. Teljesen normális.
2016. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!