Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Lennétek valaki 3. felesége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lennétek valaki 3. felesége?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok valakiről aki már 2 feleséget elfogyasztott 35éves korára?
2016. jún. 20. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy kapcsolat azért tönkre mehet, ha nem rajtuk múlt, és olyan az ember, miért ne? De ha meggondolatlanul házasodott, vállalt gyereket, és nem nyomós okkal mentek szét, akkor lehet átgondolnám.
2016. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

Első sem akarnék lenni. Nem vagyok házasságpárti.

De a mamám is kb ennyi idős, mikor a harmadik férjével megismerkedett... és úgy tűnik együtt is halnak meg.


Tehát attól még együtt lennék egy férfivel, hogy előttem 2 felesége volt. De érdemes utánajárni, hogy mi volt a gond a kapcsolatokban és ha lehet azt kiküszöbölni.

2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő.
2016. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem részletezed az okokat? A harmadik feleségnek is tudnia kellene, hogy tiszta tudattal válaszoljon, nem?
2016. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon-nagyon meggondolnám. Egy elcseszett házasság még rendben, de ennyi idősen kettő... hááát... ha nagyon jó magyarázat van rá, akkor talán.
2016. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem olvastam el a leírást, csak a kérdést láttam, azt hittem, hogy 3. feleség egy háremben.
2016. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Maradt még valamije? :)
2016. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Második feleség vagyok.Még...Későn kezdtem utánajárni,mik voltak az elsőnél a válás okai.

Nem lennék a férjem harmadik felesége :(

De a szomszédunknál bejött, 15 éve él a harmadik férjével.A férfinak második házasság.

2016. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt a másik kettőnél a válóok! Ha felnőtt és nyomós ok akkor úgyis őszintén beszél róla, ha nem akkor ott van valami (túl korán ugrott bele a dologba, nem vette komolyan, megbánta, nyomás miatt tette, megcsalta) és úgy nem. Kérdés hogy van-e gyerek, mert az összeköti őket és van aki nem viseli ezt jól. Nagyon meg kell gondolni!
2016. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Ay en kerdesem igz syol

Mindenki hapog hogz hayassag csak egz papir

,,lennel valaki 3.elettarsa?

Ha igen akkor miert ne lehetnel valaki 3. felesege?

2016. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!