Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem sehova sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem sehova sem akar jonni velem szorakozni. Csak az internet letezik neki. Egyszeruen nem tudom mit kezdjek magammal. Vmi ötlet tanacs?

Figyelt kérdés

28 L

Nemreg koltoztunk mas varosba. Itt(neki vannak ismerosei) teljesen egyeduk vagyok, maganyosan..

Borzaszto erzes. Elhagytam miatta mindenkit akit szerettem es fontos volt nekem. Ö akarta mindenkepp hogy elkoltozzunk.

Lassan ugy erzem ot sem szeretem mar.Csak ugy hagyom hogy teljenek a napjaim iszok neha hogy hamarabb teljen . Borzalmas. Felek válni. Akkor is egyedul lennék. Igaz most is egyedul vagyok...

Ha esetleg vkinek van otlete irjon.



#válás #férj #rosz kapcsolat
2016. júl. 15. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Remélem kamu kérdés...
2016. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

Ismerkedj, élvezd az életet. :)


23/F

2016. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1nek miert ?
2016. júl. 15. 20:59
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem költözz egy olyan helyre, ami neked megfelelő. Ha kellesz, a pasinak, majd jelentkezik.
2016. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Beszélj vele, hogy ha ez a helyzet nem változik, akkor kalap, kabát!
2016. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is némiképp hasonló helyzetben vagyok, de azért tudok mit kezden magammal. Találj valami hobbit, tanulj nyelveket, olvass, ismekedj, menj el jógázni, fitnesz órára, járj el futni a környéken. Ha 28 vagy, akkor gondolom dolgozol, hívd el néhány munkatársadat, üljetek be valahová beszélgetni. Ha közös programot szeretnél a férjeddel foglalj asztalt vhol, menjetek el vacsorázni, vagy moziba.
2016. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Most csak nagyon egyszeru helyen dolgozom. Ott nincs kivel. Regebb nagyon jo munkahelyem volt de eljottunk oonnan.

Sajnos balesetem lett a koltozes utan es az orvosok szerint sok idobe telhet a felepules. Ez is akadalyoz sok mindenben.

Mindenkepp koszonom a tanacsokat. Remelem hamar felepulok es akkor konnyebb lesz minden.

2016. júl. 15. 21:17
 8/22 A kérdező kommentje:
A nyeltanulas kulonosen jo otlet koszi.
2016. júl. 15. 21:19
 9/22 A kérdező kommentje:
5ös . Mar beszeltem vele errol. Kb 2 napig valtoztatott ezen utanna minden ugyanaz lett.
2016. júl. 15. 21:25
 10/22 anonim ***** válasza:
Menj olyannak szórakozni, aki elmegy veled.
2016. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!