Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szabadidejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szabadidejében videójátékozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok, Ő 36, én 28 éves. 7 napból 4 nap dolgozik, de akkor 10-12 órákat. Eddig is tudtam hogy szeret játszani, de manapság szinte minden szabadnapját azzal tölti, vagy kimegy a WC-re, eszik, fürdik, alszik. 2-3 havonta szoktunk elmenni valahova, ott is nyomkodja a telefonját, olyankor rászólok, elrakja, majd 10 perc múlva megint előveszi. Amúgy szeretem, Ő is szeret, hetente vesz nekem dolgokat (csoki, virág), van hogy a reggelit ágyba viszi, de ha ki is mozdul a számítógép elől, a haverjaival megy el ugyanazt csinálni a BarCraft-ba

2016. júl. 22. 13:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Ha törődik veled, szorgalmasan dolgozik, jó társ, stb., akkor miért érdekel, hogy a saját szabadidejében mit csinál? Hetente meglep valamivel és 2-3 havonta elmentek valahova, ez neked miért nem elég? Neked van hobbid? Mert szerintem arra lenne szükséged. Unatkozol és tőle várod, hogy szórakoztasson. N32
2016. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Persze van hobbim, barátnőkkel vásárlás meg kávézgatás, de amit ők elmondanak, hogy hetente elmennek strandra, kávézóba, én meg mondhatom azt hogy naponta elmegy Los Santosba vagy hova..
2016. júl. 22. 13:46
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
A kávézgatás nem hobbi. EGYEDÜL, tartalamasan, órákra, mivel kötöd le magad?
2016. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Olvasok, vagy éppen japán nyelven tanulok.
2016. júl. 22. 13:48
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
Akkor meg hagyd szerencsétlen játszani, ne telepedj rá.
2016. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De MINDIG játszik, ha odabújok hozzá egyszerűen nem érdekli, akkor fogom magam és elmegyek otthonról, este meg nagyon kutyaszemekkel kérdezi, hogy mi a bajom..
2016. júl. 22. 13:51
 7/27 anonim ***** válasza:
10%

Mit szeretnél, mit csináljon?

Miért zavar konkrétan, hogy játszik?

Ha egy órát olvasna, egy órát sütögetne, egy órát filmet nézne, az nem zavarna, csak egyben 3 óra játék az sok?

Vagy az a gond, hogy a barátaival sok időt tölt?

Meg tudod fogalmazni pontosan, téged személy szerint mi zavar abban, hogy játszik?

2016. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Miért zavarod? 4 nap 12 órázik. A szabadnapján miért kell piszkálni? Egyeztessetek előre, közösen megbeszélve egy délutánt, amit kettesben töltötök, akkor megkapod a személyre szóló figyelmet, de a többi idejében bízd rá, hogy mit csinál!
2016. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De én azt akarom, hogy velem legyen.. mert akkor feleslegesen házasodtunk össze.. ha ennyit játszik..
2016. júl. 22. 13:55
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
A barátom is sokat játszott régebben, most már annyira nincs rá ideje, 2-3 napot vagyunk egy hét megszakítással, szóval nem vagyunk olyan sokat együtt, de szokott akkor is játszani, ha nála vagyok. Én meg egyszerűen elfoglalom magam. Vagy nézem, amit csinál, ő meg magyaráz, vagy volt olyan is, hogy épp beültem az ölébe, miközben játszott. Ha ez neki a kikapcsolódás, akkor HAGYD BÉKÉN!
2016. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!