Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőknél szinte láthatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőknél szinte láthatatlan, de, , rendes" 30 as pasas, jobban teszi, ha már csak a munkájának él, szabadidejében utazgat, sportolgat, túrázgat és elfelejti a hiú ábrándokat, hogy egyszer lesz párja?

Figyelt kérdés
A rendes pasas azért írtam így, meg alapvetően nem úgy rendes, hogy jó a kinézete (habár sokat sportol, jól öltözködik, de egy nő sem néz rá). Emellett szereti a közösséget, habár barátja nem sok van. De egyedül is lehet járni koncertekre stb. Jó lelkületű, megbízható, dolgos (rendes munkahely), káros szenvedélyektől mentes stb. Persze ugye ez manapság senkit sem érdekel. Jobban tenné az ember, ha csak sportolna, utazgatna, kirándulgatna, fényképezné a természetet, és zárja ki végképp a nőket? Volt 2 barátnőm eddig, mindig nagy csalódás volt a hosszabb kapcsolatok vége. Most már egy nő sem néz rám, kissé megöregedtem.
2016. máj. 18. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Neked is csak azt tudom írni: ha kiül az arcodra a "nekem úgyse lesz hozzám való, kedves barátnőm" kifejezés, akkor nem is lesz.


Semmi baj nincs veled, leszámítva, hogy te lemondtál saját magadról.

Szóval ja, lehet legjobb lenne egyelőre hagyni mindent, megtalálni a saját örömed, rendberakni a saját lelked, és aztán majd egyszer csak előkerül egy nő, akivel kölcsönösen egymásra vágytok. De ehhez az kell, hogy te megbékélj azzal, aki vagy.

2016. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom te is érzed, hogy q_rva nagy gáz van ma az emberek fejében. Erről nem te tehetsz, szóval ne vedd magadra a világ nyomorúságát. Így van, utazgass, sportolj, szerezz kalandokat, legyeél jó valamiben, és a MOSTBAN élj, ne a múltban meg a jövőben. :)
2016. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
munka, utazás, sport, hobbi, túrázás sokkal több plusz élményt ad, mint egy barátnő.. aki hogyha unatkozik akkor vagy hisztizik egyet vagy bolhából csinál elefántot.
2016. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell rágörcsölni a nőkre pont akkor fognak elkerülni. Magadat fejleszd a lehetőségekhez képest előbb utóbb úgyis akad a korosztályodhoz megfelelő nő. Bár minél idősebb vagy annál nagyobb eséllyel már csak gyermekes nőt találsz.
2016. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem soha ne add fel! Pont amikor úgy tűnik, minden reménytelen, akkor jön valami új majd az életedbe. Mindenkinek voltak/vannak/lesznek csalódásai, de ha azt sugárzod ki magadból, hogy mennyire szomorú vagy, akkor tényleg nem sok jóra számíthatsz.:( Utazz, láss világot, előbb-utóbb megtalál a szerelem.:-)
2016. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Jól teszed,ha mész utazgatni, megismersz más kultúrákat és művelődsz, sportolsz. Az emberek fejében van a gáz mostanában és ha nincs száz haverod akivel eljársz nőzni meg fesztiválozni,kocsmázni, akkor jelentéktelen maradsz. Ja meg ha nem fotózgatod magad vitorlás hajókon a karib szigeteken :D


Undorító ez a mai világ.

Én is hasonlóan vagyok, nekem is kevés barátom van, de hogy őszinte legyek semmi pluszt nem adnak a barátok sem, szóval inkább dolgozom ezerrel és vagyok egyedül, minthogy egy újabb pasi mondja azt, hogy bocs de nem akarok párkapcsolatot,vagy tűnjön el szó nélkül...


Keressünk inkább egy normálisabb országot.

2016. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont egy ilyen pasira lenne szükségem, csak sehol nem találok :(
2016. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én így vagyok negyven évesen... Akarsz haverkodni? Csak semmi kardozás!!!

Írj privátot, hátha közel lakunk...

2016. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám, igaz még 'csak' 28 vagyok és már több hosszabb kapcsolatom volt, viszont nekem nem sikerült (még) megbarátkozni az egyedülléttel és a velejáróival, illetve nem tudom elképzelni, hogy egyedül hogy tudnám élvezni az utazást / nyaralást. A másik, hogy nem tud egyszerűen nem zavarni mikor megkérdezik, hogy "csak egyedül vagy". Ezekkel Te hogy állsz?
2016. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Hm ez kész. Ez a legszomorúbb írás, amit itt olvastam gyakorin. Egy pont ugyanilyen férfival találkozgatok, ő 38 éves, ugyanígy él, ahogy írtad, nincsenek barátai, (max 1, )ő is egészségesen él, sportol, még kólát se iszik:-) . 26 éves nő vagyok egyébként. Véletlenül találkoztunk, ő zárkózott, barátságos, de nem ismerkedik. Szomorú, hogy így gondolsz magadra. Nem mondom, hogy a korombeli lányok többsége arra vágyik, amit ő nekem nyújt, séta a kertvárosban, túra az erdőben, beszélgetés a munkahelyén, de nekem többet ad, mint eddig bármelyik korombeli fiú, akik sörözgetnek, bulizgatnak, haveroznak. Lehet találni ilyen lányt, nem könnyű az biztos. Azért írtam le a történetem, hogy tanulj belőle, nézőpontot válts. "kissé megöregedtem"-erre csak azt tudom mondani, hogy lehet hogy 38 éves a választottam, és nem ő legszebb mások szemében, engem meg mindenki csinos, szép nőnek állít be, de számomra a legvonzóbb férfi, akivel találkoztam.Szép napot!:-)
2016. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!