Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a nők pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők pár év házasság és szülés után pár évvel jó ha havi egyszer vannak hajlandóak szeretkezni? Úgy hogy régen heti 3-4 alkalom volt.

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 08:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez az egyik legfontosabb párválasztásban, hogy olyat kell keresni, akivel hasonlóak vagytok ágyban is.
2016. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én két gyerek után sem tapasztaltam iylen problémát... szóval többféle nő van.
2016. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h a ferfi elvárja hogy a nő mindenben maximálisan teljesítsen, legyen jo anya, feleség , konyhatündér, az ágyban pedig qrva aki barmikor es bármilyen helyzetben kiéhezve várja öket! Ők pedig ezért a nagy többségben nem tesznek semmit! A nőket magukra hadják mindenben mert nékik szükséges a szórakozás a haverokkal a sok munka mellett, nékik ez jár,elfelejtenek törödni, esetleg neadjisten besegiteni egy kicsit otthon! A gyerekek, a háztartás, nagyon sok esetben a nőre hárul, a férfi meg éli a gondtalan életét! A nönek is ki kéne ereszteni a fáradt gőzt, szórakozni, mert az otthoni dolgok sokszor fárasztóbbak mint egy 8 órás műszak! ( a ferfiak tudom nem igy látják) A monoton élet elöbb vagy utobb megöli a sexet az biztos!!! A férfiak figyeljetek a nőkre kicsit jobban ez itt a probléma az elhanyagolas!!! Megszerezni könnyű, de megtartani nehéz! Ugyan is azon munkálkodni kell , nem pedig kerdöre vonni követelözni!
2016. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én olyant tudok terhesség alatt még napi szinten ment a dolog. Majd szülés után a hormonok és testi változások után az első évben nagyon erős hüvelyszárasság ami teljesen új helyzet volt a srácnak a nem is tetszett neki. De a sikosîtó sem mert az azt jelentette neki, hogy nem élvez a nő kellőképp, ő megvan azzal az ízével bántva férfiasságában nem akarja. Ha, hogy úgy meg fájt a nőnek...gyorsan redukálòdott a naponta több kéthavira hiába sîrt szegény lány, hogy hülye az ifjú apuka.
2016. dec. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején nem volt ilyen probléma! Csak a gyerkőc születése óta alakult így.
2016. dec. 8. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!