Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rossz a gondolkodásom? "Baj"...

Rossz a gondolkodásom? "Baj" lenne ez?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 22 éves barátommal komoly párkapcsolatban vagyunk.

Úgy "döntöttünk" vagy is nem döntés..hanem akarat és elhatározás, és szokás.. hogy az esküvőig nem lesz szex. Mi így szeretnénk!


Sokszor beszélgetünk társaságokba és felmerül a téma, és mi mondtunk hogy mi esküvőig nem szeretnénk szexet..

Ők csodálkozva, kiközösítve "néztek" ránk..

És jöttek a kérdések hogy normálisak vagyunk?, stb..


Ez ilyen nagy dolog lenne?


Remélem érthető miről van szó.


Köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 6. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez erkölcsileg nagyon jó,gratulálok,de tényleg!!!
2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Jó dolog.

De mi van a férjjel nem jó a szex.Mi lesz ha más pasival is ki akarod próbálni?

2013. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem gondolkodik olyan szexcentrikusan, az nem akarja kiprobalni massal...


En baratnom vallasa altal erre vagyok karhoztatva, de 2 ev utan belatom, hogy igazabol tokjo dllog ez, mert boven melyebbe valik igy a kapcsolat:)


Csak annyi, hogy a hazassag utan akkor egy mask elet kovetkezik, ami furcsa es idegen lesz, viszont nem szabad tulzasba esni, mert tonkreteheti azt a jol felepitett kapcsolatot


A tobbieketmeg szard le, semmi kozuk hozza:)

2013. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem egy rossz dolog ez. de abba is bele kell gondolni, hogy a mai nőket és férfiakat más erők mozgatják, mint 30-40 évvel ezelőtt. (hiába mondják, hogy akkor is ez volt, csak sunyiban, nem. nem ez volt az általános.) ha egy pár nem illik össze szexuálisan, az komoly problémákat szülhet. nektek kell eldöntenetek, hogy inkább úgy csináltok, mintha a múlt században élnétek, vagy inkább valóban esélyt akartok adni magatoknak a normális kapcsolatra. nem csak akkor lehet csodálatos élmény az első szeretkezés, ha a nászéjszakán történik.
2013. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom: szerintem ez butaság.

Lelkileg, intellektuálisan és testileg is össze kell illeni ahhoz, hogy egy életet le tudjatok élni együtt. Mi van, ha a nászéjszakán derül ki, hogy nem passzoltok? Aminek ezer oka lehet. Eltérő igények, méret, satöbbi.


Ráadásul mi változik a házasság után? Egy papírral több lesz a szekrényben?


Szerintem nincs ebben semmi erkölcsös, ez egyszerű szűklátókör. Hogy nem vagytok hajlandóak elfogadni, hogy a szex is velejárója egy kapcsolatnak.


Persze ettől még a ti dolgotok, én nem szólok bele, csak leírtam a véleményem, mert kérted.

2013. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

erkölcsileg tényleg szép dolog,de vedd figyelembe hogy a szex fontos része egy kapcsolatnak

hallottam már ilyen eseteket:szépen vártak,pár hónap múlva meg jött a válás mert rájöttek hogy nem működik a szex

fontos hogy ez is működjön köztetek,semmivel sem leszel se jobb se rosszabb ha a kapcsolaton belül lefekszel vele,csak tudod hogy mire számíthatsz

2013. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Maximálisan tiszteletre méltó!
2013. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ti vagytok a normális gondolkodású emberek! Szex csak házasság után lehet. :)
2013. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom itt mindenki le lesz pontozva, aki azt írja butaság, hát pedig én is ezt gondolom. A szex egy nagyon fontos része a kapcsolatoknak, mi lesz, ha nem jó? Erkölcsileg persze lehet, hogy tiszteletreméltó döntés, de akkor sem tudom azt mondani, hogy helyes lenne. Lehet majd mással is ki akarod próbálni. Én is 17 vagyok, szűz, a barátommal még nem akarok lefeküdni, de hogy a házasságig várjak?! Kizárt dolog. Még 1 hónap, és utána mehet.
2013. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Azt ne higgyete mar, hogy szex nelkul nem lehet kibirni... hazassagig siman ki lehet birni, es utana megejtik egyszeregyszer... ha jo, akkor tobbszor, ha nem jo, akkor ke esebbszer... bar mivel ismerik egymast, meg tudjak mondani mi a problemajuk, es javithatnak rajta.. ez sem ugy mukodik, hogy nemjo, es kesz... lehet rajta javitani... de aki kibirta hazassagig, annak nem fog annyit belenyomni a latba, hogy multiorgazmusa volt e vagy sem..
2013. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!