Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a párkapcsolatoknak legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párkapcsolatoknak legtöbbször vége lesz, miért gondolja sok ember, hogy a házasságuk örökké fog tartani, mindig boldogok lesznek és többet nem lesznek másba szerelmesek ők és a párjuk sem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert jelenleg így gondolom, nem tudom elképzelni mással az életem, legfőképp nélkül, ezért remélem, hogy örökké fog tartani.
2016. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*legfőképp nélküle
2016. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Mert buták és naívak. Telejesen hiteltelen az a sok duma, hogy "örökké" meg "amíg a halál el nem választ". Hát hahah. Ha én pap/törzskönyvezető lennék röhögnék ezeken. Azt mondanám "amíg úgy nem döntötök kb. 15 év múlva max. hogy elvoáltok, mert kevés a szex meg a szerelem és mindkettőtöknek lesz jobb szeretője?"
2016. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ez világos, hogy a párkapcsolatot, pláne a házasságot mindenki tartosra tervezi. csak azt nem értem, ha már tul van x kapcsolaton , ami véget ért, miért gondolja, hogy a házasságban nem lesz ilyen érzése ? és pláne azt látva, hogy manapság millio párkapcsolat ér véget, meg millio házasság is, nem is nagyon van egy életen át tarto kapcsolat, de olyan is egyre kevesebb, ahol legalább jo sok évig tart és jo is az kapcsolat.
2016. jan. 4. 23:13
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert azt veszi el az ember, akivel úgy gondolja, nem lesz vége. Aztán ha máshogy alakul akkor mi van? Semmi. Attól még élvezik, amíg tart.
2016. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ötös : de minden szerelemhez és kapcsolathoz ugy áll az ember, nem csak a házassághoz, hogy örökké tart majd.aztán tul x kapcsolaton már csak belátja, hogy ez nem igy működik. nem azt mondom, hogy ne házasodjunk, csak miért gondolják ujra és ujra azt, ahogy egyre idősebbek lesznek, hogy ez majd másabb lesz és örökké tart.
2016. jan. 4. 23:16
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Amikor az ember szerelmes, és tervezget, nem akar arra gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer vége lesz, akkor és ott boldog, és ez minden mást felülír, a logikát is. Egyébként meg akár még tarthat is örökké. Ezt nem lehet előre tudni, hogy örökké tart-e vagy sem. De úgy nem is lenne értelme belevágni, ha az ember azt gondolja, hogy egyszer majd úgyis véget ér.

Tudod, én akárhányszor gondolom végig a múltat, még ami ballépés is volt, azt mondom, hogy ott akkor úgy éreztem jól magam, és még ha nem is tartott örökké, akkor is 1-1 lépéssel közelebb vitt ahhoz, aki most vagyok.

2016. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#6

Szerintem egy idő után azért lehet tudni, kivel esélyes hosszútávon is a dolog. Ezért nem házasodnak jó esetben emberek, csak mondjuk 2-3 év után vagy később. Persze, eleinte én is úgy gondoltam az exeimmel, hogy örökké, de idővel előjöttek olyan dolgok, amikről tudtam, hogy így már nem fog úgyse örökké tartani. Viszont X idő alatt ki lehet úgy ismerni a másikat szerintem, hogy tudja az ember, akar-e vele lenni nagyon sokáig még.

2016. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem azt furcsállom ,hogy házasodni akarnak, azt is értem, hogy nem lehet ugy hozzáállni, hogy na, majd 5 év mulva válunk. csak ha mondjuk volt előtte már pár többéves kapcsolatuk, és voltak már párszor szerelmesek, azt pl. miért gondolják olyan biztosra, hogy többé egyikük se lesz másba szerelmes ? és hogy egy idő után nem lesz akkora boldogság, mint az elején, hisz a korábbi kapcsolataikban is igy volt..
2016. jan. 4. 23:28
 10/22 A kérdező kommentje:
most ugye 60 válás jut 100 házasságra. és millionyi párkapcsolat van, ami még véget ér. azt, hogy minden mulando és hogy sose tudhatjuk, mikor és kibe leszünk szerelmesek, a saját példájukon is megtanulhatják, és az életben is megtapasztalhatják.
2016. jan. 4. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!