Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackos fiatalember vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackos fiatalember vagyok a holgyek mindig csak baratkent kezelnek! Mit tegyek, hogy sikerem legyen?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok es ritkan van sikerem a noknel! A barataim is mar mondjak,hogy kezdjek valamit csajozas teren,de hiaba probalkozok mindegyik no csak barati cukormackonak hiv de intimebb viszonyt nem akar! Ma mar tenyleg semmi eselye egy testesebb ferfinak nalatok holgyeim?

2016. júl. 22. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2016. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Annyira rossz,ha mackos vagyok? Most vegeztem az egyetemmel! Akkor szerinted sportolnom kellene...mit ajanlanal?
2016. júl. 22. 17:00
 3/16 Fke ***** válasza:

Légy rámenősebb. A nőkkel akiktől akarsz valamit nem barátkozni kell hanem flörtölni.


Ha barátkozol, ne csodálkozz hogy barátként kezelnek.


Ha elhívod randizni és nemet mond, akkor passzold és menj a következőhöz.

2016. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Ertelek,de lehet az a baj,hogy testesebb vagyok? Ugy hallottam sokaktol, hogy a macis alkat nem igazan nepszeru a nok tobbsegenel!
2016. júl. 22. 18:03
 5/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Hmm. Mintha lenne valami hasonlóság. ;)

2016. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Fke ***** válasza:

Persze, hogy baj hogy kövér vagy. Hogyne lenne...


De nem lehetetlenné teszi az ismerkedést csak nehezebbé. Én is 26 vagyok, rajtam is van plusz súly, de nekem mégsincs problémám. Van egy haverom aki meg kifejezetten dagadt 170 centi 120 kiló felé és baszott jó nője van, aki mellessleg még jó fej is.


100%, hogy azzal van a baj amit csinálsz. Persze, ha szép tested lenne akkor sokkal könyebb lenne és még ügyetlenkedve is szerzel barátnőt. De ha el vagy hízva akkor saját magadnak nehezíted meg a dolgot.

2016. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mackotestver megint te vagy az?:)
2016. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Fogyjál le!

19/L

2016. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 hogy hogy megint?
2016. júl. 23. 18:58
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 neked sem jon be az aputest?
2016. júl. 23. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!