Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti mit gondoltok egy olyan 21 éves lányról, aki már most azért fejleszti magát (egyetemi tanulmányokon kívül), tudását, kapcsolatokat alakít ki a szakmán belül, nívós versenyekre jár, hogy később sikeres és gazdag legyen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

törtető, céltudatos, kitartó...

de nem tudom, hogy párkapcsolatra alkalmas e, ez nem ennyitől függ...


23F

2016. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Hogy nehéz lesz vele egy kapcsolatban

Ha gyereket szeretnénk,azért el fog menni szülni, vagy fontosabb lesz neki a pénz és a karrier?

2016. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
azt, hogy karrierista és velem biztos nem passzol össze!
2016. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen idősen nem ezt kellene mindenkinek csinálni; építeni a jövőjét?
2016. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En nagyon jonak tartom, ha egy nö celtudatos es van olyan jövökepe, ami nem arra epül, hogy elete nehezsegeit majd leendö parja oldja meg.


A rövid leiras pedig nagyon tag spekulaciot enged, hogy milyen is lehet egy ilyen lany. Ahhoz, hogy boldog parkapcsolatban tudjam elkepzelni magam fontos, hogy az együtt töltött idö, meg ha kevesebb is talan, tartalmasan teljen. Ne erezzem azt, hogy "idöt szakit" ram, hanem, hogy vagyakozzon arra, hogy mikor ölelhetem ujra karjaimban.


Aztan szamomra fontos a motivacio is. Kevesnek tartom, ha csak az anyagi jolet es a karier utani vagy miatt teper. De, ha parosul szenvedellyel es azert valasztja ezt az utat, mert mindennel jobban erdekli, amivel foglalkozik, akkor ezt nagyon szep eletcelnak tartom.

2016. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a velem egykorú lányok nem igazán ilyenek..... vagy egész fiatalságuk a bulikról és pasizásokórl szól (én is szoktam hetente bulizni, e mellett 2 éve komoly kapcsolatom van), vagy testi adottságaikat kihasználva inkább belecsücsülnének a gazdagság f.rkába. Mint ahogy sokan teszik is :D
2016. júl. 15. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Jobb, mintha arra készülne, hogy majd egy gazdag pasival kitartatja magát, de azért az anyaság legyen az első számú cél a számára.
2016. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azzal nincs egyáltalán baj, ha valaki céltudatos és szorgos, amennyiben(!) ez nem vonzza magával azt is, hogy tudálékos, okoskodó és beképzelt.
2016. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dinamikus, lendületes, céltudatos, életrevaló a hivatásában. De ettől még lehet idegesítő, fárasztó, kiállhatatlan is. Az emberség nem ezen múlik.
2016. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Én ilyen céltudatos,önfejlesztő lány vagyok,de mellette majdnem minden hétvégén bulizok is szingliként és egyetem után gyereket is szeretnék majd.Sportolok is rendszeresen,csinos is vagyok,simán eltartathatnám magam,de nem teszem,mert elítélem az ilyesmit :)


Viszont sok hozzám hasonló lány tényleg nagyon beképzelt,sőt a legnagyképűbbek ponthogy a buta,proli csajok,akiknek lóg ki a cigi a szájából.De hogy mire fel vannak úgy elszállva,az rejtély...

20L

2016. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!