Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan, akinek a párja az elején nem akart eljegyzést, esküvőt, babát és végül mégis ellágyult és megváltozott?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen férfi

Írjatok kort, mennyi ideje voltatok együtt, amikor mégis eljegyzett? Meglepődtetek-e, hogy történt stb :)


2016. okt. 22. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, ha már így kijelentette hogy ez neki nem kell akkor nem túl valószínű hogy később meggondolja magát.
2016. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem olyan egyértelmű számomra, hisz azt mondja fél hogy ugysem működne, mert alapból sokat veszekszünk apróságokon,(sajnos egyikőnk sem szeret engedni) + a szülei elváltak, tehát nem volt előtte jó családminta sem.

AZt mondta nem hisz a házasságban, és Ő nem akar elválni -(mivel most is igen gyakran összeveszünk -mert lobbanékony és türelmetlen hisztis vagyok néha bevallom)-

mint a szülei és idegen gyerekekkel sem szeret ellenni.

De ugyanakkor pl. unokahúgomért (2éves) oáig van, játszik vele el van tőle ájulva :)

Meg multkor ránézett a hasam ra mondta hogy eszébe jut milyen szép kismama lennék.

Meg milyen szép szemű babánk lenne stb :)


1x azt mondja,hogy nem tudja magát apaként elképzelni, másszor meg ezeket amiket fent leírtma.

Meg mondja,hogy Ő meg akar állapodni, ideje lenne hisz Ő 31éves...de fél...


Fura, mert mindig azt mondja hogy egyedül nálam érzi azt,hogy meg tudna állni, és minden ilyet eddig csak velem tud elképzelni.


Ki érti ezt?

2016. okt. 22. 16:03
 3/15 A kérdező kommentje:
1éve és 7hónapja vagyunk egy pár
2016. okt. 22. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves kapcsolatban nem is ésszerű ilyen. Olyat ismerek, akiknél sikerült a gyerek és belekényszerültek az együtt maradásba, nem túl boldogok.
2016. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Értelek.

Akkor tehát: idő és türelem, igaz? :)

2016. okt. 22. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlenül. Szerintem jobb az ilyesmit előre letisztázni, mert így feleslegesen húzzátok egymás idejét, ha mások az elképzeléseitek. Ha te esküvőt, gyereket akarsz, akkor célszerű olyannal, aki ugyanazt akarja. Arra várni, hogy a másik esetleg beadja a derekát...szerintem kockázatos.
2016. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy arra vársz, hogy a másik majd úúúgyis megváltozik, a legnagyobb baromság a világon. Ráadásul a tietek nem is egy stabil, jó kapcsolat, hisz te írod, hogy minden sz_arságon veszekedtek. Ez meg az idővel nem javulni fog, hanem csak egyre rosszabb lesz, ha meg esetleg beüt a gyerek, akkor aztán elszabadulnak a dolgok.
2016. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de megkérdezhetem hány éves vagy? Mert nagyon naivnak tűnsz. Reménykedni persze lehet, az is lehet, hogy megnyerem a hatos lottót, de azért nem valószínű. Ha csak azért maradsz vele, mert reménykedsz, hogy megváltozik akkor szerintem nagyon nagyot fogsz koppanni. Az unokahugira vigyázni pár órát/napot vagy elvinni magatokhoz nyaralni, messze nem ugyanaz mint saját gyereket vállalni. Másrészt, ha a párod mondjuk 24 éves lenne, és azt mondaná, nem hiszi hogy gyereket akar akkor azt mondom talán még változhat. Nyilván én sem akartam gyereket 24 évesen, de akkora már bőven tudtam hogy majd pár év múlva szeretnék, ahogy a párom is mindig tudta, hogy szeretne majd gyereket, és házasságot is, pedig a szülei és a nagyszülei is elváltak. Nekem ez nagyon kamudumának tűnik, ha 31 évesen még nem jutott el odáig, hogy eldöntse mit akar akkor te mit akarsz tőle? Ráadásul írod, hogy állandóan veszekedtek. Nem vagytok egymáshoz valók.
2016. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

most bejött hozzám a munkahelyemre,hozott nekem édességet-a kedvenceimet.

Persze egyből elájultam...


Aztán mesélte hogy a félretett (közös jövőnkre) gyüjtögetett pénzéből Ő vesz egy új autót,mert az FONTOS és elengedhetetlen neki a napi életéhez.

Persze megsértődtem, és ismét én voltam a hiszti balhés.

Mert hogy ezt magamnak köszönhetem, hisz ha nem lennék ilyen hisztis, akkor RÁM költené, nem másra ami boldoggá teszi


POffff.... ez csak nekem fura és csak engem akaszt ki? vagy más is kiborulna?

2016. okt. 22. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira hülye vagy már bocs.... Persze hogy mást is kiakasztana , de most mit rinyálsz itt azért mert egy balf.asz hülyegyerekkel vagy???
2016. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!