Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a barátom, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a barátom, mégis bánt a múlt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátommal, ő 18 én 19.

A mi kapcsolatunk nagyon gyerekesen indult, az a tipikus "gyerek szerelem".

Tavaly voltunk végzősök, egy gimibe jártunk. Jött egy kilencedikes csaj, magas, vékony, műköröm, SMINK(a barátom nem szereti ha én sminkelek), stb. Nos, régen mindig mutogatta a facebookját nekem, mióta a csajt ismerte, már nem. Elfordította ha ott vagyok, meg ilyenek.

EZ volt októberben. Ha együtt voltunk és megjelent a csaj, lehetett látni, hogy a csajt nézi. Aztán május környékén kértem, hogy mutassa meg a csajjal való beszélgetést. Jött azzal, hogy rosszul esik neki, hogy bizalmatlan vagyok, és, hogy nem akarja, én viszont erőszakoskodtam.

Megmutatta, és amit láttam, sokkolt: dalszövegeket írogatott a lánynak, megkérdezte a csajtól, hogy: "Miért nem írod nekem, hogy szeretsz?". "Ugyan már, te nem vagy 100 kiló *és itt becézte a csajt*". Meg "<33333333333333333333333333333333333333333333333333". Megláttam, és nem tudtam hogy fogadni. RÁadásul mindig a barátom írt a csajra, és azért szakadt vége a beszélgetésnek JANUÁRBAN, mert a csaj nem írt vissza.

Onnantól kezdve a barátom tepert utánam, mindent megtett, mások szerint is kicserélték. Azóta lesi a kívánságaim, rendszeresen mutatja mindenkivel a beszélgetéseit, hozzá se szól más lányokhoz, csak velem foglalkozik. Ha megyünk valahova rá se mer nézni más lányokra.

Bókol, meglep ajándékokkal, és sokkal többet találkozunk, mint valaha.

Ha a haverjai csajokkal viccelődnek, ő nem vesz részt ezekben.

Ha meglátjuk a csajt az utcán, akkor a barátom direkt más merre megy, hogy ne is ebszéljenek.

Ennek ellenére az én önbizalmam romokban. EZ egy 15 éves lány volt, én meg 19 évesen szánalmasnak érzem magam. TÉnyleg bizonyított a barátom, és azóta még jobb a kapcsolatunk mint az előtte levő 2!!! évben.

Ennek ellenére kivagyok a csajtól, ráadásul rengeteget figyelt engem a suliban. Olyan szánalmasnak érzem magamat.


2014. dec. 9. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy
2014. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon gáz sztori ....


Igazából 18 évesen ez még belefér, de ne számíts vele semmi komolyra.

2014. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem bocsátottam volna meg neki...a100kilós idézet csak még egy lapát arra h elkuldjem valahova lehet legdurvábban.szánalmas vagy egy darab szr és megérdemled a sorsod mert nincs benned tartás...
2014. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ott helyben szakítottam volna.

Szerintem két féle megcsalás létezik.

A testi megcsalás, például részegen szex, ami nem jelent semmit.

És a lelki, mikor más iránt vannak érzelmei, és ki is nyilvánítja őket.

Esetetekben ez utóbbi fordult elő.

Nehéz megmondani, melyik a megalázóbb, de szerintem egyik sem megbocsájtható

2014. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!