Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok házasság után 3 évvel jelentené be hogy ő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 4. 07:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Szar ugy h ezt elore nem beszeltem meg vele es ugy hazasodtam meg ...


Am megkerdeznem h miert ? Es h ezt a hazassag elott is igy gondolta e? Vajon te akarsz gyereket?

Ha nem egyeztek akkor elvalsz es keresel olyat aki akar gyereket ...

2016. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát házasság előtt azt mondta, hogy ő akar gyereket. Én mindenképp szeretnék, bár még ráérek,mert 27 vagyok, csak a férjem 11 évvel idősebb tőlem.
2016. nov. 4. 08:15
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Elég szemét dolog. Ha nem lehetne gyereke a páromnak, azért nem hagynám el, mert nagyon szeretem. De ez átverés a részéről. Bár én szerintem hozzá sem mentem volna ekkora korkülönbséggel. Mert neki azért már aktuális lenne ha akarna egyáltalán. Nem tudom beleélni magam a szituba.
2016. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem korrekt a pasitól ez.

ha házasság előtt azt mondta mindig,hogy szeretne gyereket ,akkor nem értem mitől gondolta meg magát.

ha te mindenképp szeretnél és ő meg nem, akkor szerintem nem marad más út,mint hogy külön menjetek.

de hátha meggondolja magát..

2016. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet egyszerűnek és durvának hangzik, de ha nincs más lehetőség és te akarsz ő meg nem akkor ebből válás lesz.
2016. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben? Első házassága neki is, és neki sincs még gyereke?

Lehet, hogy neki elég a meglévőt felnevelni és anyagilag támogatni.

Vagy eddig sem akart gyereket, csak téged áltatott, és most azt gondolja, hogy már elég stabil a pozíciója ahhoz, hogy ezért ne akarj elválni.

Esetleg pont most gondolta meg magát, és eddig tényleg akart, de már inkább fél tőle.

Lehet, hogy ha már van gyereke, most jöttek fel ezek a dolgok, hogy mivel jár egy kisbaba, és egyszer neki elég volt.


Egyébként abból a szempontból teljesen mindegy, hogy ha én akarok gyereket, ő pedig egyáltalán nem, akkor én beadnám a válást. Ebben a kérdésben nincs kompromisszum, és bárki is enged a másiknak, egy életen át boldogtalan lesz.

Ha nem lesz gyerek, akkor te leszel az, mert idővel egyre jobban fog gyötörni a gyerek utáni vágy.

Ha ő adja be a derekát, akkor pedig 90%, hogy pár éven beleun a papás-mamásba, és lelép egy gyerektelen nővel.

2016. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
megmondanám hogy én szeretnék és váljunk el.
2016. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
elválnék de azonnal, miért húzni az időt ennél is jobban?
2016. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeretnék gyereket, akkor azonnal elválnék, mert ennek így nincs értelme.
2016. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképp csalódnék benne és szépen lassan de behúznàm a kéziféket !Nem ugrabugràlnék körülötte lehet észre is venné!Mindenkêpp vàlnék !
2016. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!