Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Él valaki közületek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él valaki közületek olyan házasságban (tartós párkapcsolatban), amit a szülők (közvetlen hozzátartozók) nagyon elleneztek - de azután elfogadták? Mi volt az oka annak, hogy ellenezték? Hogyan változott a vélemény?

Figyelt kérdés
Biztosan sok ilyen élethelyzet van, kíváncsi lennék néhányra. Mi nem tetszett a kapcsolatban? Hogyan fejezték ki? Azután hogyan alakult mégis, hogy elfogadták?

2016. nov. 17. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nalunk ferjem csaladja nem nagyon osztozott oromunkben.Hogy miert? Azert mert a csalad ugy gondolta,hogy ferjem ott lesz mindig nekik az o szolgalatukra mindig es bar az,hogy egyszer mindenki gyereke meghazasodik egy termeszetes dolognak szamit hisz ez az elet rendje,nekik mas volt az elkepzelesuk.Egyebkent ez tipikus jelenseg,hogy masik csaladja azt hiszi en elvettem toluk pedig ez nevetseges na de mindegy...Vegulis kb mindegy kit vett volna el elobb utobb ugy is kinezik,max ha csak nem olyat talal aki szinten az o kivansagaikat figyeli allandoan.Hogy fejeztek ki? Azert inteligens csaladrol van szo igy halaegnek nem volt pocskondiazas,viszont ha megtudtak h pici nezetelteresunk volt egymassal itthon maris azt hittek hogy ferjem visszasovarog hozzajuk es erre probaltak is rasegiteni,hogy ok mindig ott vannak engem meg kb hagyjon majd lesz mas.Persze mikor kibekultunk nagyon eroltetett volt az orom.Mikor meg csak jegyben jartunk tobbszor utaltak ra,hogy meg nem vagyok csaladtag es mindig eakarnak nyomni mint akinek nemsok keresnie valo lenne naluk.Aztan meg ha nem mentem hozzajuk meg azzal jottek mi bajom van mert ok nagy szeretettel latnak.Anyosom elvalt,novere evekota szingli es irigyseg is van bennuk boven.Elfogadtak mart nincs mas valasztasuk.Keveset talalkozom veluk,ferjem ha szeretne menjen annak semmi akadalya.Van nekem is csaladom es veluk se mindig egyszeru jaa es lesz ferjemmel is kozos nyilvan akkor az lesz az elso.Mondjuk ha baj van azert szamithatunk egymasra,en is elmegyek meg akk is ha nem sok kedvem van de akkor felreteszem a buszkesegem :))
2016. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A 17 év korkülönbség miatt ellenezték. 3-4 év együttlét után már megszokták a dolgot. Azóta eltelt még 4 év.
2016. nov. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
A második házasságot ellenezték, hogy nehogy sérüljön az elsőből származó gyerek. A második gyerek után egy évvel mikor az új feleség még nem lépett le a vagyonnal, ami nem volt mert minden az első feleségnél volt, kissé meg évértékelő, de évekkel később még mindig fel érünk, hogy megpróbáljuk megszerezni a pénzüket.
2016. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Nálunk nem a szülők , hanem a férjem lánytestvére utál engem, de nagyon. Valószínűleg nem vagyok neki szimpatikus. Egyébként 2 szót sem beszéltem vele soha, mert amennyire lehetett, mindig elkerült. Az első találkozásunkkor sem köszönt nekem.

Mikor a férjemmel még csak rövid ideje voltunk egy pár, csak úgy közölte velem (velünk), a saját esküvői buliján, hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokáig tartani.

Azóta eltelt 6,5 év, gondolom elfogadta, hogy a testvérével vagyok, de igazság szerint nem tudom, és nem is érdekel. Az anyósom már akkor is családtagnak nevezett engem mikor csak pár hete voltunk együtt, a testvér meg gyűlöl.

A férjem úgy gondolja, hogy egyrészt azért utálhat, mert én nem kezdtem el nyalni neki amikor észrevettem, hogy nem kedvel, hanem ráhagytam. Engem nem érdekel az ilyesmi, ha ismeretlenül utál akkor utáljon. Mert ő állítólag csak azokat szereti akik a seggét nyalják. Illetve irigy a boldogságunkra, a testvére boldogságára. Mert hogy ő konkrétan úgy ment férjhez, hogy nem szerette a pasiját. Ez állítólag nyílt titok volt a családban. Lehet benne valami, mert folyamatosan csalja azóta is a férjét. Amit a férje is megtesz amióta kiderült, hogy hűtlenkedik a nő.


Nálunk elfogadás nem hiszem hogy történt, inkább csak beletörődött, hogy vagyok. Pár éve nem láttam hála égnek, csak a család mesél vele kapcsolatban ezt-azt, mikor látogatóba megyünk.

2016. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk anyai ag es noverem nem fofadta el a ferjem. Mert 12 evvel idosebb de valojaban nagyobb bue hogy nem diplomas csak egy lepattant kis semmirekello asztalos... szerintuk.


Aztan anyam megbekelt. A nagyszuleim elfogadtak a helyzetet de a noverem tovabbra is gyuloli...


Na hat evvan.

2016. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo a szitu mint a 4esnel..Ferjem lanytesoja (foleg miota neki maganelete nem vmi fenyes) olyan mint ha rajtunk boaszulna meg,hogy nem sikerul part talalnia.En nem bantottam sose,volt olyan is,tanacsot akartam adni,vigasztalni de mar banom.O az a tipikus mindenkivel kedves,aranyos de masreszrol meg mindenkit kihasznalo,kenyes es alattomosan furja azokat akik nem hodolnak be neki. Tipikus narcisztikus szemelyisegzavaros ember.Igen tudom,hogy ez is egy betegsegfele,de mar mi a dolgait akk se birjuk elviselni.Raadasul o a csalad udvoskeje igy egy rossz szo nem lehet ra mert hogy gondoljuk ezt.Szivesen talalkoznank a csaladdal ugy h o nincs ott,mert akkor meg ugy ahogy normalis lenne a legkor,de o mindig ott van mindenhol es mint egy utanfutot viszik is magukkal mindenhova.O az a tipikus aki sosem fog levalni a csaladrol es ott lesz az anyja szoknyaja alatt.Ha nagy ritkan anyos errejon akkor se volt meg olyan hogy nelkule es akkor bevagja magat agyba alszik meg hallgatozik.Ha mi megyunk hozzajuk akk is ott seremoral allandoan es erezteti hogy ki a gore naluk.Mi erre nem vagyunk kivancsiak es nagyon ritkan is talalkozunk veluk.Neha ugyvagyok,h azt a kisidot kibirjuk akarhogy is,de utana mindig csalodottak vagyunk es ez kicsit megvisel mindkettonket.Igen o is irigy tesojara,meg egyszer mondta is hogy de jo lenne neki is egy olyan pasi pff.Nyilvan elvarta volna,hogy ferjem mint jo testver segit neki mindenben es mellette all,csak h ugymond o nem osztozik senkivel,ot is kiakarta sajatitani mint h az egesz csaladdal is teszi.
2016. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!