Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy házasságba belefér-e az, h. családfenntartóként megvonjam páromtól a nem létfontosságú szolgáltatások, javak (pl. fodrász, kozmet, új ruhák) kifizetését, mivel nem hajlandó a velem a legalapvetőbb kommunikációra sem (pl. köszönés)?

Figyelt kérdés
Erkölcsileg és jogi megközelítésből is kíváncsi lennék a véleményekre. (Viselkedésére alapot nem szolgáltattam a kapcsolat kihűléséról van szó)

2016. nov. 25. 10:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb elválni akkor?

Ő nem dolgozik?

2016. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én először megkérdezném miért nem köszön.
2016. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Kimosakodhatsz azzal, hogy te nem csináltál semmit, mégsem hihető. Én annak nem köszönnék akivel nagyon nagy gáz van, attól, még tiszteletet mutathatna, hogy már nem szerelmes.
2016. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
29%

hülye lennék kifizetni a párom dolgait :D

Max a ajándékot veszek neki, de az úgy néz ki nálatok nem játszik

2016. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Még ha okot is szolgáltattam volna rá, (de ez egyikünk szerint sem igaz) nem erről szeretnék beszélni, hanem hogy mennyire férnek bele egy házasságba az általam említett dolgok. A válás egyéb okok miatt egyikünknek sem alternatíva.
2016. nov. 25. 10:20
 6/36 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, én többet keresek, a párom a fizetéséből nagyon szerényen jönne ki.
2016. nov. 25. 10:22
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
Kötöttetek vagyonjogi szerződést a házasságkötés előtt? Ha nem, akkor nincs olyan, hogy a "te pénzed", minden ugyanúgy az övé is.
2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nincs vagyonjogi szerződés. Viszont az ismerőseim közül a legtöbben akik házasságban élnek külön kasszán vannak, a rezsit közösen megosztják, viszont a saját dolgait ki-ki maga finanszírozza, van akinek pl fogalma sincs mennyit keres a párja.
2016. nov. 25. 10:47
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, ha nekem a párom nem köszönne, és nem lenne hajlandó megindokolni miért, csak bunkó lenne, akkor én szakítanék vele. Nem az oviban vagyunk, hogy bosszút álljak és elvegyem az ő játékát, én egy felnőtt kapcsolatban akarok élni, ahol ha baj van, megbeszéljük...


Ezen semmit nem számít a tény, hogy házasok vagytok, attól még idétlenül gyerekes mindkettőtök reakciója, mert csak egy kicsinyes háború az egész és nem probléma megoldás.

2016. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudnak külön kasszán lenni, legfeljebb azt játsszák. Ha bármelyiküknek bármikor eszébe jut elkölteni a "másik pénzét", joga van hozzá. A külön kasszához bírósági végzés kell.
2016. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!