Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem lennék szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lennék szimpatikus neki?

Figyelt kérdés

Van a szomszédban egy pasi, akit én nagyon bírok (az alapján, amit tudok róla), nem tetszik, csak nagyon szimpatikus.

Viszont akárhányszor találkozunk, ő úgy köszön, hogy szinte rám se néz, vagy ha mégis, akkor azonnal elkapja a szemét. Az utcán meg volt, hogy nem köszönt, aztán meg mosolyogva köszönt (akkor nagyon csodálkoztam). De általában tényleg konkrétan rám se néz. Szóval szerintetek ennyire unszimpatikus vagyok neki? Tudom, hogy pitiáner dolog az egész, nem is akarlak titeket farasztani, de azért megköszönném a válaszokat.



2016. júl. 18. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utálja a szemkontaktust (vannak olyan emberek, akinek nagyon nem megy az ilyesmi, nem feltétlenül bunkóságból), vagy gátlásos típus. Próbálj te közeledni hozzá, meglátod, hogy félénken reagál-e.
2016. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de az a pasi hazas vagy egyedulallo ?
2016. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tesómmal tök jól elbeszélget, bár vele mindenki, én zárkózottabb vagyok.

Nem házas, az biztos, és amennyire én tudom nincs párja.

2016. júl. 18. 21:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hogy belegondolok, mikor leáll vele a tesóm dumálni, tényleg kerüli a szemkontaktust. Még a tesómnak is megjegyeztem egyszer.
2016. júl. 18. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet még nem volt komoly kapcsolata, és kicsit meg van szeppenve, ha nővel kell kommunikálnia.
2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hány éves. 22-25-nek nézem. Volt már neki barátnője, mikor veszekedtek, tőlük zengett a ház.
2016. júl. 18. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Áh, akkor nem én vagyok az a szomszéd, kár. :)

Amúgy inkább arra tippelnék, hogy szimpatikus vagy neki, épp ezért kapja el a tekintetét. Beszélgess vele egy kicsit, fel fog oldódni.

2016. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!