Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki tudja tartani a szemkontak...

Aki tudja tartani a szemkontaktust egy másik emberrel miközben nem is beszélgetnek, akkor az mi a francra gondolhat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
én meg persze zavarba jövök mert néz
2014. máj. 28. 19:06
 2/5 anonim válasza:
bármire
2014. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kis millió dologra gondolhat....

"Hmm...lehet ismerem valahonnan? De honnan? Ő is néz..lehet felismert...akkor biztosan ismerjük egymást vhonnan...de honnan? stb"


"Hmm...ez marhára hasonlít valakire...asszem egy sztárra...de melyikre?...az álla..nem is, a szeme..v nem tudom...á, így oldalból már nem annyira"


"Már megint akkor néztem rá, mikor ő is rámnézett. Most biztosan azt hiszi, hogy őt bámulom...De ő is engem néz...lehet, hogy ő tényleg engem bámul?"


"Mit néz az a srác/csaj? Már eléggé idegesít...Megvan, nem nézek el, bámulom egy ideig, így tuti zavarba jön és elnéz végre...akkor nem mer majd rám nézni sem" -ez általában nem jön be-


Csak pár rögtönzött gondolatmenet, ami saját tapasztalataim szerint ilyenkor járhat egy bámészkodó ember fejében....:)


/L

2014. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő nézett ,nem én őt ,én csak észleltem hogy néz,és úgy jöttem zavarba
2014. máj. 28. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg?
2014. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!