Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 éve vagyunk együtt. Heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt. Heti egy szex nem kevés? Középkorú pár vagyunk.

Figyelt kérdés
A férjemnek nincs igénye többre, de mi lesz így később
2017. jan. 15. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A középkorú az milyen idős? 25-30?
2017. jan. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi a középkorú? 30-60? Amúgy az az elég, ami mindkét félnek megfelelő, kortól függetlenül.
2017. jan. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormonok szabályozzák kinek mennyire van igénye szexre, lehet turbózni megfelelő étrenddel, vitaminnal, és nagy súlyos, főgyakorlatos edzésekkel. Ami csökkenti: stressz, dohányzás, rossz táplálkozás, túlterhelés, elhízás. Ha többre vágysz beszéld meg a pároddal hogy valamilyen módon turbózza fel magát.
2017. jan. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 34-39evesen jöttünk össze. Első 2évben heti 2-3volt. Jött a gyerek és azóta 1-2havonta van 1szex ami nekem kevés. Meg mivel a párom nőként màr 45lesz lassan egyesek azt mondják ez már a klimax miatt is van. 39f
2017. jan. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy x alkalom kevés, y meg sok, z meg pont megfelelő. Az a kevés/sok/pont jó, amit a pár mindkét tagja annak érez. Én 29 vagyok, heti egy teljesen jó nekem, valakinek meg a "legalja", és heti 3 a minimum. Neked kevés a heti egy? Ha igen, beszélj a pároddal, ha nem, akkor meg minden király.
2017. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 - 25 kozepkoru?? :D 😁
2017. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Amennyiben számodra kevés, akkor jelezni kell a párodnak.

Középkorúnak tartom magam, (42 éves), nálam napi egynek kell lennie minimum. A feleségem anno szokszor szóvá tette, hogy számára ez már túlságosan sok. Neki a megfelelő heti 3-5 lenne.

Megbeszéltük, hogy számomra még mindig fontos a szex, mint fiatalabb korunkban. Ő engedett.

(Más dolgokban meg nekem kell. :) Többet kell segítsek otthon.)

2017. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi a kevés. Egyéni. Nekem nem kellene olyan akivel nincs naponta, pedig nő vagyok.
2017. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!