Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szex kapcsolatban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatban vagyok egy sraccal. En 25, o 28. Mikor együtt vagyunk, bújik, puszillak, öleleget, stb. Filmezunk, kaját rendelünk. A szexet sem csak lezavarjuk, mindig beszélgetünk. Lehet ebből komolyabb?

Figyelt kérdés
Egyébként a szexet mindig megelőzi, hogy beszélgetünk. Erdeklodik, figyelmes, bújik, ölel, csokol. Kaját rendelünk, filmezunk. Szóval nem csak megyek meg jövök...
2015. aug. 26. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát neki bejössz úgy ahogyan vagy. Szerintem csak rajtad múlik alakul-e komolyabb.:)
2015. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted miért csak ilyen kapcsolatban vagytok? Mert nem akar tőled semmi komolyat! Én voltam pont ugyanilyen kapcsolatban lányokkal és NEM VÁLLALTAM VOLNA FEL ŐKET!

Ha te tényleg komolyra vársz vele, akkor rohadt naiv vagy már bocs!

2015. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj, en is ebben reménykedem! :) azt elfelejtettem hozzátenni, hogy említette mar, hogy a korából adódóan szeretne mar komolyabb kapcsolatot meg később gyereket.. De volt olyan is , amikor megjegyezte, hogy jo neki így.. Hozzátenném öt az sem zavarna, ha mások tudnak, hogy en neg o, igazából miattam van ez az egész titokban..
2015. aug. 26. 12:27
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Én azt nem értem, hogy miért kell egyáltalán definiálni? Nekem ez eléggé kapcsolatnak tűnik, és a kapcsolatok spontán alakulnak komollyá, vagy megszakadnak. Nem attól lesz valami komoly, hogy kimondják...
2015. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván azert tettem fel a kérdést , mert bizonytalan vagyok... Ennyi ido után nem akarok meg feldobni jaros témát, viszont örülnek neki ha komolyabbra fordulna a dolog. Egyszerűen csak nem akarom ezt elrontani es el sietni..
2015. aug. 26. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi ido után nem akarok meg feldobni jaros témát"

Olyan maradi vagyok. Nem értem: Rendszeresen dugtok de "járos témát" még nem akarsz felhozni, (bár szeretnéd) de miattad van, hogy nem nyilvános a kapcsolatotok.

Tudod te, hogy mit akarsz?

2015. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kellesz neki. Jó neki az ingyenszex, ráadásul még babusgatod is, a kedvében jársz, ez mind szupi.. de itt meg is állt a történet. Nem tisztel, nem szeret, holtbiztosan nem veled fog házasságot kötni és gyerekeket nemzeni. Pont addig fog feljárogatni hozzád, amíg meg nem ismeri azt a nőt, akivel ugyanolyan jó minden, mint veled, csak neki tartása is van és nem megy bele ilyen szexbaba kapcsolatba, miközben titkon többet szeretne, hanem már az elején leszögezi, hogy neki elvei vannak, vagy mindent akarjon tőle, vagy semmit...
2015. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy neked akkor is jó lenne, ha így maradna tovább, vagy azért ebben a korban már valami többre is vágynál? Akár vele, akár mással. Ha igen, akkor nincs értelme húzni az időt, kérdezz rá.


Az egy tök jól hangzó dolog, hogy szeretne már komoly kapcsolatot, meg majd gyereket, de az a kérdés, hogy ezt veled is el tudná-e képzelni, vagy veled egyszerűen elég a szex (előjátékkal meg minden körítéssel).

2015. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen kapcsolatban, de az első adandó alkalommal, amikor jött egy komolyabb, akkor kiugrottam. Nem volt hiba, hamarosan a férjem lesz.


A másik sráccal azóta is barátok vagyunk - mondjuk mi egyáltalán nem vonzódtunk egymáshoz, nem voltak szerelmes jellegű érzelmek köztünk. Filmet ugyan sosem néztünk, mindig átbeszélgettük az éjszakát.Egy évig tartott ez az összejárás, kéthetente találkoztunk. Az elején próbálkoztam a definiálással, de aztán feladtam, mert felesleges. Attól nem változik semmi, hogy máshogy nevezzük. („Mit rózsának hívunk,bárhogy nevezzük,éppoly illatos”)

2015. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

milyen ember az aki dugni jar ossze mint a kutyak ?

szerelem nelkul szex ocska

2015. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!