Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolja azt a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt a férjem, hogy a gyerekkel kapcsolatos költségeket nekem kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Nem a kaja-rezsiről van szó, hanem az egyéb kiadásokról. Akinek van gyereke, tudja :-)

Feltettem neki a fenti kérdést, erre az volt a válasza, hogy azért, mert én kapom a családi pótlékot.

Vélemények?


2017. febr. 3. 08:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha a képedbe vàgja, hogy nem akarja a gyereket és vetesd el, akkor elmentél volna abortuszra?

Egyàltalàn nem mindegy, hogy becsúszott- e vagy sem. Làtszik a hozzààllàsàn.

2017. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a te számládra utalják a családi pótlékot, attól még az a családotoké. Ugyanez érvényes mindkettőtök fizetésére.
2017. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Itt lesz a baj. Ezt a gyereket csak te akartad, ő meg beletörődött.


Ha fizetni kell, akkor közös a gyerek, ha dönteni, nevelni, akkor meg az apjának semmi köze hozzá....

2017. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hát... érdekesek vagytok ... érdekes felfogással... és bár senkinek semmi köze hozzá, ...de akkor már elmondom.

Igen, én szerettem volna a gyereket. Megkérdeztem, hogy ő szeretné-e. Erre azt válaszolta, hogy ő ugyanazt szeretné, amit én. Mivel nekem akkor már volt egy gyerekem, én azt is elfogadtam volna, ha ő azt mondja, hogy nem. De ő igent mondott rá.

Abortuszra meg nem rohantam volna, mert akkor eleve össze se hozzuk. A másik meg, hogyha véletlenül besikerül, és úgy vállalom, hogy egyedül is nevelem, akkor tudom az elejétől, hogy csak magamra számíthatok. De itt megbeszéltük. Ráadásul nem is jött össze rögtön, tehát ha úgy vesszük volt gondolkodási ideje is.

De mindegy. Nekem nem jutott normális gondolkodású férfi, és már nem is fog.

2017. febr. 20. 11:50
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, hogy elismerted az igazamat. A legtöbben habzó szájjal támadni szoktak, mert az igazság fáj.

Neked is normális férfi jutott, csak az elvárásaiddal van a baj, és azzal, hogy nem azt hallod amit mond, hanem azt, amit hallani akarsz.

Ha ezen nem változtatsz, akkor soha nem is fogsz "normális" férfivel találkozni. Esetleg akkor ha leszállsz a magas lóról...

2017. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Ez tényleg akkora nagy elvárás részemről, hogy ne csak a kaját vegye meg a gyerekének, hanem más kiadásokból is részt vállaljon?

Ha ez így van, akkor valóban velem van a baj....

2017. febr. 21. 08:39
 27/27 anonim ***** válasza:
14%

Ez nem nagy elvárás. És ez lenne a normális as, ahogy a közös kassza.

Valamiért külön kasszán vagytok. Amíg meg lekezelően bánsz vele, dacból sem kapsz tőle pénzt.

Kezdj el turkálni a múltatokban, ott lesz valahol az ok, amiért ilyen. Ha meg meg van a kiváltó ok, akkor meg kell szüntetni, és helyrejön minden.

Persze ez nem olyan egyszerű, mint megkérdezni, és elfogadni, egy erőltetett választ, és őt okolni.

2017. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!