Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjátok meg a találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a találkozást szeretőtökkel titokban kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok egyéves gyerekemmel, így nem sok ötletem van. A férjemmel jó volt mindig a kapcsolatunk, de elegem lett néhány dolgából, amiken nem hajlandó változtatni. Most válni nem akarok, nem tudok.
2017. febr. 18. 10:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Kifogasok mindig vannak. Eszervek sose.
2017. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha félredu.ni van eszed ,akkor ehez is legyen!!
2017. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy szoktam, hogy elviszem a gyereket anyámhoz pár órára, megmondom, hogy viszket a lukam, és legyen szíves fedezni a kölkök meg az uram előtt. Problem solved.
2017. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

Én is azt tudom javasolni,hogy jegeld a szerető dolgot egyelőre. Szépen mondd el a férjednek,hogy mi bajod van és hogy eleged van, el akarsz válni.

Add be a válást,költözzetek külön.És utána már hívhatod a szeretőd, független nőként semmi tisztességtelen nincs benne.

De így,hogy van férjed , baromira tisztességtelen,gerinctelen dolog,hogy a háta mögött mással dugsz.

És ezt tetőzi,hogy ott van egy kicsi gyereketek is..

Nőjj már fel..

ha nem akarsz vele lenni,válj el. ne a háta mögött csald..undorító dolog.

2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

Egyszeru gyerek bolcsibe te pedig hess picaba dolgozni.

Ezert a vilag leghulyeb talalmanya a noket 3 evre bezarni otthon.

Munka es gyerek mellet pisilni nem lesz erod nem hogy szeretot tartani.

2017. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Az együttérzőknek köszönöm a figyelmet, a bunkó majmok meg magukat minősítik, szóval inkább nem is elegyedek velük vitába. Nem tudom hogy keveredtetek ide, ha nem érdekel a téma. Takarodjatok a tökéletes életetekbe vissza, ha ilyen okosak vagytok, ne az én kérdésemre pazaroljátok az időtöket, miközben sz.rt se tudtok rólam. Másrészt: 13 éve vagyunk együtt és még soha nem csaltam meg a férjem és jelenleg se csalom, tehát q.va nem lehetek te s.gf.j (tudja kinek szól). Csak egy kérdést tettem fel, mert nyomós okom volt rá. Okot adott rá a párom, hogy ilyesmir gondoljak. Egyébként több pénzem van, mint neki. Kíváncsi voltam ki hogy van ezzel. Ez volt az utolsó hozzászólásom, egy dologban volt igazatok: nem itt kell ezt a dolgomat rendeznem. Mindenkinek sok boldogságot kívánok! ;)
2017. febr. 18. 23:25
 17/32 anonim ***** válasza:
35%
lol hogy mentegetőzik a qva
2017. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ezzel amúgy az a para, hogy válásnál ígyis úgyis az "anya" fogja megkapni a gyereket...
2017. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Annyira tapló vagy, hogy még a qva szó fogalmával se vagy tisztában. Valószínűleg nagyon sokat csalódhattál, hogy ennyire be vagy rágva. Válás meg nem lesz, mert ez az anya mindent megtesz a gyerekéért. Nem értem miről beszélsz. Még nem csaltam meg senkit, ha megtenném, az is érzelmi alapon menne. Veled minden oké? Remélem jól vagy! ;)
2017. febr. 19. 09:02
 20/32 anonim ***** válasza:

Itt nem penzrol van szo.

Alap hogy a hazastarshpz huseges az ember.

Alap hogy ha nem megy a hazassag javitunk rajta ha nem lehet javitani akkor elvalsz.

Milyen erkolcsi pelda a gyereknek anya ferekrogat .?

Nincs az a kifogas amit felhozhatsz a valas ellen megcsalas mellett.

2017. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!