Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők között jár e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők között jár e itt olyan, aki keveredett már titokban internetes flörtbe, viszonyba? Megbánta e vagy nem? Ártott vagy javított a házasságán? Folyt.

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatokat vont le belőle utólag? Hogy rendezte el magában? Komolyan vette e vagy játéknak?

2016. febr. 2. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Miért csak házasságban élők?

Nekem komoly kapcsolatban van ezzel tapasztalatom, leírom hátha érdekel.

Sok idő és sok veszekedés után keveredtem internetes flörtbe. Teljesmértékben játéknak vettem. Kifejezetten jót tett, mert felpezsdített és újult erővel folytathattam a megunt kapcsolatom. Mivel neten kiéltem az izgalmakat és az újdonság varázsát, nem volt rá szükségem, hogy élőben flörtöljek mással. Pedig élőben még akár rossz vége is lehetett volna a flörtnek...

N

2016. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Flörtben volt részem a kapcsolatom alatt is, ami ma már házasság. De én is, és az is akivel flörtöltem csak játéknak tekintettem ezt... Semmi olyat nem tettem, ami miatt lelkiismeret furdalásomnak kellene lennie. Az, hogy mókásan, elvétve... poénkodva húzzátok egymás agyát egy netes haverral...az szerintem így önmagában abszolút semmi. Egyébként a férjem is keveredett már ilyen netes flörtbe... Mindketten tudtunk róla, és egyikünket sem zavart... Mert azon kívül, hogy jobb lett tőle a kedvünk...semmi más nem történt. De ma már ezt sem csináljuk. Valahogy kinőttünk ebből is...
2016. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem házasságot kellett volna írnom. Köszönöm a tapasztalatodat. Én is éppen ezt érzem magamon, hogy nagyon jót tesz. Csak elolvastam pár cikket erről és ott annyira borzasztónak írják le.

Ezért tettem fel a kérdést.

2016. febr. 2. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Az exem rendszeresen csinálta, engem zavart, igaz, Ő élőben is volt randikon amikről nem szólt. Aztán, amikor én csináltam ugyanazt (neten) akkor totál kiakadt. Tehát amit neki minden gond nélkül lehetett, azért én az utolsó akárki lettem....43N
2016. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

En eloben keveredtem flortbe es eloszor jateknak indult a reszemrol, egyaltalan nem is tetszett csak ugy voltam vele, hogy oke egy szemezestol nem fog osszedolni a vilag:-)Aztan egy,asba szerettunk, mindketten hazasok vagyunk.


Az elso idoszak kishijjan szetbombazta a hazassagomat, el akartam koltozni, de orulok h maradtam es visszatalaltunk a ferjemmel egymashoz. Vegulis javitott a hazassagunkon, sokkal jobban ertekelem ot mert tudta h mi tortenik, megis kivarta csendben amig elmulik nalam.

2016. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, kihagytam h nem bantam meg, orulok h megtortent es igy alakult:-)
2016. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem keveredett bele, félre is lépett, aztán nekem is volt kis flört, tali, de tovább nem mentem. Viszont én már akkor tudtam mikor megcsalt, hogy én ezt nem fogom neki megbocsájtani. Most válófélben vagyunk, szóval nekünk nem tett jót :)
2016. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, sajnálom és megértem. A kérdésem olyanra vonatkozik, amikor szóba sem kerül a találkozás, egészen biztosan. Mondjuk mert a feleket nagy távolságok választják el, vagy csak egyszerűen nem.
2016. febr. 3. 06:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok házas, de komoly kapcsolatom van, és érdekelne, hogy aki ilyenbe keveredik, annak milyen oka van rá, miért érzi, hogy meg kell tennie? (Nem degradálok le senkit emiatt, pusztán érdekel) :)
2016. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk alig van szexuális élete, a kapcsolat olyanná vált, hogy kevéssé érzi magát nőnek/férfinak benne az ember. Viszont már vannak gyerekek, más problémák nincsenek, szóval nem borítana az ember mindent.
2016. febr. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!