Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldjátok meg a találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a találkozást szeretőtökkel titokban kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok egyéves gyerekemmel, így nem sok ötletem van. A férjemmel jó volt mindig a kapcsolatunk, de elegem lett néhány dolgából, amiken nem hajlandó változtatni. Most válni nem akarok, nem tudok.
2017. febr. 18. 10:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

De most várjá, van szeretőd, de sosem csaltál meg senkit...

Szerintem tegnap este raktak valamit a piámba, vagy tényleg orbitális baromságokat írsz.

2017. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem kíváncsiságból, hogy ti hogyan oldjátok meg...Nekem nincs szeretőm. Csak felmerült a lehetősége. A gyerek ettől még nem sérül. S ha lenne valakim, akkor se sérülne, erre vigyáznék.
2017. febr. 19. 09:14
 23/32 A kérdező kommentje:
Ugye arra is gondoltatok, hogy ez a segélykiáltás azért is lehetett, mert nekem nem célom ugyan mást keresni, de a férjjel nagy gondok vannak. Akkor én ezúton meg is köszönném a hasznos tanácsokat, sokat segítettetek, segítsetek legalább ilyen hatékonyan magatokon is! A továbbiakban beszélgessetek egymással, ha akartok. Ágyő!
2017. febr. 19. 09:31
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem az én sztorim, de egy ismerős így csinálja: Mielőtt elítélné valaki, nagy szerelem volt a nő részéről és a pali kezdte el csalni. Ezek után a nő csalódott és mivel nem volt célszerű a válás a gyerek (nagyon ragaszkodott mindkét szülőhöz) és az anyagiak miatt (a nőnek volt anyagilag jobb helyzetben), ő is megszervezte a maga részét munka és bölcsi mellett. Nagyon sok palival volt kb. 60 egy év alatt. A gyerek vagy oviban, vagy nagyszülőkkel, vagy apával volt.
2017. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
11%
Kifogasok eretlen kamasz viselkedes
2017. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%
60-al egy év alatt? Atya Ur Isten! Csoda, hogy nem szedett össze vmt...a gumi nem garancia (oral, csók stb)... Rossz belegondolni.
2017. febr. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci, ha a férjjel gondok vannak, akkor 1) megbeszéled, 2) elválsz, hiszen te írtad, hogy jobb anyagi helyzetben is vagy. Érthetetlen, hogy miért akarsz együtt maradni valakivel, akivel állítólag "nagy gondok vannak". Mi a hasznod belőle? Fosol kilépni a biztosból, mert kiderülne, hogy a "nagy gondok" mégsem léteznek, ne adj' isten veled vannak a gondok? Utóbbit azért feltételezem, mert ha valaki a problémáit félrelépéssel akarja megoldani, annál nincs ki a négy sarok.
2017. febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26-os! Szerintem is elég kockázatos... de úgy vettem észre, ilyenkor kb. mintha elborulna ezeknek az embereknek az elméje. Néha hihetetlen dolgokra képesek...pl. másik ismerős, ő mondjuk pasi, lépten nyomon szedte fel a nőket, buliban, vonaton utazás közben, volt hogy naponta többet is (ált. csak szexre, pl. a vonatos is megvolt neki). Hát elképesztő, ha nem látom, hogy jönnek ki a szobájából meg mindenhonnan a nők nem hiszem el... És nem kell egy hú de adoniszra gondolni, ő a stílusával hódított.
2017. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ja ezzel azt akartam mondani, hogy valaki csalódás miatt csinálja, van aki meg olyan típus, hogy sosem tud megállapodni.
2017. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
52%

Konnyu mondani h vallj el ... De egy vallas nem csak a feleket hanem a gyereket is.megviseli ...


Am meg.pont a nok akik eveket.kepesek varni mielott lepnek

2017. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!