Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan vigasztaljam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigasztaljam meg a féjemet? Elvesztette a jegygyűrűjét és teljesen kibukott lelkileg.

Figyelt kérdés
meló miatt kellett levegye és neki nagyon nagy a jelentősége az eskűnknek, az áldásnak és a házasság szentségének, ennek a tanúját hagyta el. Valószínűleg nagyon bántja, hogy ő hagyta el
2012. júl. 28. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Vegyel neki farokgyurut:) Nah de komolyan az csak egy gyuru nem az szamit ,hogy az ott van hanem ,hogy te-ti mit ereztek odabent a pici szivetekben es lelketekbe:)

az csak egy jelkep amit barmikor lehet potolni de ha a szivetekbol tunik el az erzes azt mar nem...

2012. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csináltassatok neki egy ugyanolyat, vagy tedd le te is a gyűrűdet, hogy egy új párral, és egy szép erdei tisztáson kettesben fogadjatok hűséget újra egymásnak. Nagyon romantikus lenne. A tanúk az őzikék, madarak, és egyéb erdei állatkák. :)
2012. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is pont ezt mondtam, amikor beadtam a zaciba. Elhagytam, és még sírtam is. Kellett a pénz nagyon, akkor voltam pont munkanélküli, és nem bírtam kiváltani a gyógyszereimet.Már hetek óta halogattam a kiváltását, nem volt más megoldás. Évek múlva mertem csak bevallani.
2012. júl. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Oscar díjat neki, az év színésze! :)
2012. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki komolyan válaszolt annak köszönöm, aki nem annak az eszéhez mérem. Nála nincs nőzés és nem hazudunk egymásnak. Mi komolyan gondoltuk a házasságot, tehát zaci sincs, meg nincsenek kenyérgondjaink, és nem is színész. Én voltam hülye, hogy megkérdeztem.
2012. júl. 29. 09:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban komolyan gondolod a házasságot és nem csak felvett póz ez és máz nálad, akkor átlátod, hogy milyen bagatell dolgoról van szó valójában. Egy gyűrű nem jelent semmit, csak akkor, ha felruházzák (túlzott) jelentőséggel.


Egy jó házasságban a felek minden fontos dolgot meg kell, hogy beszéljenek egymással. Természetes, hogy megkérdezted, hogy mi a baja. Arra gondolj, hogy csak egy gyűrűt vesztett el, de ha nem veszi le munka közben, akkor esetleg az ujját. Na, melyik a fontosabb?


Vegyetek új gyűrűket, ha ez ennyire fontos nektek, és áldassátok meg a lelkésszel vagy a pappal. A férjednek javaslom, hogy vegyen egy vékony arany vagy ezüst láncot és fűzze fel rá, amíg dolgozik.


A férjedet pedig vígasztald meg, ne bántsa őt tovább ez a dolog. Nem ér annyit az egész.

2012. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem add oda a tiedet egy nyakláncon, vagy csak úgy, hátha rámegy a kisujjára :). Aztán,, amikor lesz rá, akkor együtt elballagva vegyetek újat és kettecskén beballagtok egy templomba és megújítjátok az eskütöket (csak kettecskén pap és tanúk nélkül) :)

Amúgy én nagyon nem vagyok tárgyakhoz kötött és nem értettem soha ennek a jelentőségét, mi 10 éve vagyunk együtt a párommal, van egy 20 hónapos kisfiunk, mindenféle papír és gyűrű nélkül, tökéletesen megvagyunk, de ha neki ez ennyire fontos, akkor talán a fenti dolog segít neki.

2012. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy jelentőséget tulajdonítottam a jegyűrűnek amikor megnősültem. Még vésettem a belsejébe mindkettőnknek egy idézetet -rövidítést- büszkén hordtam is néhány évig.

De a munkám miatt sokszor le kellett vennem.

Aztán elhagytam. Szóltam a feleségemnek mi történt, nevettünk rajta:erre már nem kell vigyázni....

Azóta ő sem hordja, talán már fel sem menne az ujjára?!

Ne kössétek tárgyakhoz a boldogságot, a fogadalmat, mert az a szívből indul és szívig hat.

Sok boldogságot gyűrű nélkül is!

2012. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az előző nagyon jól mondta:

"Ne kössétek tárgyakhoz a boldogságot, a fogadalmat, mert az a szívből indul és szívig hat. "


ezt mondd neki..

sajnos egy tárgy mindig el tud veszni, tényleg nem szabad ennyire kötődni, természetes, hogy rosszul esik neki, de nem ezen múlik az eskütök, vagy a szerelmetek.

Vegyetek egy másikat, ha tehetitek hogy a szimbólum megmaradjon neki...

2012. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A válaszokból azt mértem le, hogy nem vagyunk egyformák. Nekünk fontos volt a gyűrű, az eskű, nem volt, ma is az. De igaz jószág nem vész el, az egyik melós ma reggel megtalálta. Vannak kis apró csodák az életben...
2012. júl. 30. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!