Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miket mondjak az ágyban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondjak az ágyban a férjemnek, ami izgatóan hát?

Figyelt kérdés
A férjem sokévi házasság után arra kér, hogy mondják neki az ágyban izgató szavakat. Én soha életemben még csak nem is karomkodtam. Segitsetek, nem tudom, hogyan kezdjem. Kérlek csak komoly válaszokat írjátok, olyat amit tényleg lehet használni. Koszi

2017. ápr. 7. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Semmi olyat ne mondj, amit kínosnak érzel. Ha nem szoktál csúnya szavakat használni, akkor most se lesz természetes, ne erőltesd.


Mondd ki azt, amire vágysz, ez mindig beválik.

"Ott jó, erősebben, de jó érzés, abba ne hagyd, mélyebben, harapj bele, szorítsd erősebben, csináljuk hátulról, milyen forró a bőröd, nézz a szemembe közben, imádom a hasad...."

Nagyon sok izgató dolgot lehet mondani csúnya szavak nélkül is.

Esetleg tudtok úgy gyakorolni, hogy írásban flörtöltök. Kitapasztalod, mire vágyik, mik azok, amik inkább cikisek voltak (itt még lehet rajta röhögni), és élesben már nem érzed olyan kínosnak, hogy ilyeneket mondasz.

2017. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

az a baj ezeket a dolgokat még arc nélkül is gáz leírni, mint "tutorial" :D


ő miket szokott mondani? szerinted mondana dolgokat, ha te is belekezdenél? :)


24F

2017. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
30%
en sem szoktam csunya szavakat mondani , csak hogy ah meg na , megjobban nyomd , azaz beby , szeretem a pucadat , nyomjad , ezt szoktam kb mondani
2017. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

"Drágám, ma délután megpadkáztam az alufelnit"


Amúgy nem hiszem, hogy innen szedett konzervszövegekkel kéne próbálkoznod, te ismered a férjed, neked kéne tudnod, mi hat rá izgatóan, és mi az, ami mondjuk pont ellenkezőleg.


Egyszer voltam egy nővel, aki ilyeneket dumált dugás közben, hogy "b***szd szét a pinám" és hasonlók, hát ez nekem már nagyon alpári szint volt, nem volt izgató.

De biztos van, akit ez felizgat.

Egy másik sztori, amikor a nő ilyent benyögött előjáték közben, hogy "imádom a kukid", addig is tartott a történet, hát b***zmeg, óvodások hívják kukinak a farkat, nem felnőttek, k***rva gáz volt.


A lényeg, hogy add tudtára, hogy mennyire jól esik, amikor megdug, mennyire kívánod, mennyire imádod leszopni, stb., de hogy ezt pontosan milyen szavakkal, arra nincs recept.

2017. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
Gyere b*szd szét a p*nám, azt akarom hogy keményen k*rj meg, ha megteszed utána úgy les*oplak hogy az utolsó csepp ge*id is lenyelem, hát valami ilyesmi befog válni ;)
2017. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Kezdetnek az is eleg: szeretnem ha nagyon kemenyen megdugnal. Vagy szex kozbe: annyira jo a farkad!

Nem tudom mennyire nem szoktal ilyeneket mondani, ha semennyire, ezek kezdetnek jo

22L

2017. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ő sokkal nyíltabb ezen a téren mint én. Néha mond olyat, hogy ülj rá a számra, még úgy kinyalnalak stb Nekem még leírni is fura ezeket. Elmondani pedig lehet nem is menne.
2017. ápr. 7. 11:04
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

Ha szeretned irhatsz privit es trecselherunk errol.

No vagyok nem valami kielerlen hapek

2017. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%

Hát az én férjem se hall se lát szex közben,a levegővel is küzködik pedig nem hájas....Nem épp a "családi nagy beszélgetések" ideje az adott pillanat:)


Egy úri hölgy meg teli szájjal nem beszél...-maradjunk ennyiben...

2017. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen normálisan válaszoltak. Szerintem ez is segített. És megnevettetett. Vissza olvasva az egészet arra gondoltam, először írásban probalkozok.
2017. ápr. 7. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!