Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjemnek kapuzarasi panikja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemnek kapuzarasi panikja van mit kene tennem?

Figyelt kérdés

szinte egyik naprol a masikra.. eloszor azt kezdte el ecsetelni nekem eppen, hogy ott akarja hagyni a munkajat. Mert nem nyujt neki oromot... aztan elkezdett ugy oltozkodni mint a fiatalok.. majd gorkorcsolyazni is megtanult, es most szakallt noveszt...

Kerdeztem is tole, hogy most ez mi? Kaloznak keszul? Vagy bankrablonak?


Es egyaltalan nem figyel ram.. szerinte tul sokaig eltunk szurkesegben es neki szuksege van szabadsagra.

Felek hogy elveszitem.


2016. aug. 9. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapuzárási pánik,inkább életközépi krízis lehet.
2016. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Így álsz mindenhez, mint a szakállhoz, /kalóz, bankrabló/ lehet, tényleg elveszíted.
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Istenem.....nők

Nyisd ki neki akkor a kaput !!!!!!

2016. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség 2-es... vannak férfiak, akiknek nem áll jól a szakál, mint pl. az éremnek, úgy nézett ki, mint a színesfémgyűjtő etnikumok. :) Vagy apukám, őt még nagyon öregítette. Szerencsére mindkettőjüknél alkalmi fellángolás volt, ma már ember formájuk van. :))
2016. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
# exemnek (hüle teló, javítgat, a végén ő ír helyettem...) :)
2016. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem baj az ha a zárjával szaladgál...csak te legyél a kulcs!

Egy kis fiatalos tüzet "rakj" azt ajánlom kedves kérdező.

(40/N)

2016. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
A szakáll nem jó, akkor szerezzél be pár fiatal lányt, az szokott segíteni a kapuzárási pánikon.
2016. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" És egyáltalán nem figyel rám..." - sajnos, ez a kulcs, nem a szakálhoz való hozzáállás.

Erre, nem tudok mit érdemben hozzászólni. Talán annyit, változz Te is. Neked minden úgy jó, ahogy van? ... A munkád, a külsőd, stb. Ilyennek képzelted az életed fiatal korodban, hogy ha ennyi idős leszel? Mi a válaszod?

2016. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem, soha nem voltak olyan álmaim, mi lesz, hogyan lesz később. Így idős korban sem gondolok arra, hogy mi nem lett jó, mi változott.

Azért, sok helyen, egy idő után már nem figyelnek a másikra, mint írtad, a szürkeség végett. Úgy jól elvoltatok egymás mellett. Őszintén mondva reménykedhetsz. Talán átvészelitek. Arra, ne nagyon számítsál, hogy figyel rád. Eddig nem tette, már nem hiszem, hogy hősszerelmes lesz újra.

2016. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

en tokeletesen elegedett vagyok az eletemmel. Mindkettonknek megbecsult munkaja van, legalabbis szerintem most mar cask nekem. Konyvelo vagyok ferjem is.

Lehet kicsit molettebb vagyok mint regen, de ez vagyok en elfogadom a testem. Egy no mindigis fogadja el de mar nem is lehetek olyan mint 20 evesen.

Van ket szep felnott gyermekunk kineveltuk oket, egyetemre jarattuk. En mar csak az unokakra varok. Es erre meg a ferjem ezt csinalja velem. Nem is tudom mit gondoljak..

2016. aug. 9. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!