Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mai férfiaknak életveszélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai férfiaknak életveszélyes házasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Mai világban egy nő teljesen önálló, fent tudja tartani magát, nincs szükség pasira.

Egy átlagos nő eléggé kelendő, csomó férfi van körülötte, felmegy a netre és csomó férfit találhat.

Így ha valami nem jó neki a kapcsolatban egyszerűen könnyen talál mást. Ha házasság van a szerzett vagyon felét viszi.

Ha gyerek van akkor a felügyeleti jog a nőé és viszi a gyereket, természetesen tartásdíjat kell fizetni.


2017. máj. 1. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

A szerzett vagyon felét jogosan viszi, a másik fele a tiéd. A gyerek felügyeleti jogát te is kérheted, pláne ha ő csal meg vagy lép le más pasival. Nagyobb gyerek dönthet vagy lehet közösen felügyeleti jogot gyakorolni. A tartásdíj ha jól tudom, max a fizetésed 25%-a és hidd el, az költ többet a gyerekre, akinél a gyerek marad. Ez tapasztalat. Lehet úgyis hogy nálad van és ő fizet, de előre figyelmeztetlek, hogy nehéz gyermekét egyedülállóként nevelő embernek ismerkedni.


Tudod, házasságot olyannal érdemes kötni akiben bízol,akivel szeretitek egymást. Még akkor is alakulhat rosszul a dolog. Válni amúgy nem csak azért szoktak, mert találnak jobbat, sőt, az esetek többségében a férj csal, hagyja ott a családot, vagy kihűl a kapcsolat. Neked most az fáj hogy a nők nem élnek többé függőségben a férfiaktól?

Elárulom neked, a nőnek mindig rizikósabb volt a házasság, mindig nagyobb az esélye hogy a nő marad magára 2-3 gyerekkel negyven-ötven évesen és akkor már senkinek sem kell.

A logikád alapján mindkét félnek rizikós a házasság, ne is házasodj, maradj inkább egyedül. Hiszen egy ideális világban a nő ki van szolgáltatva a férfinek és a közös hitel tartja őket össze életük végégig....igaz?

2017. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen... eddig mindegyik belehalt!
2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem kötelező házasodni, sőt még csak társadalmilag sem megvetett dolog, ha nincs házasságkötés.

Aki ezektől a dolgoktól retteg, annak nem kell házasságot kötnie.

De hár senki sem úgy házasodik,hogy a válást tervezi..


A vagyoni dolgokat lehet rendezni előre, házassági szerződéssel.

A gyerek felügyeletét nem automatikusan az anya kapja, nem egy egyedülálló apa létezik.


Szóval nem, nem életveszélyes... Sosem értettem ezt a sztereotípiát, hogy szegény férfiak belekényszerülnek a házasságba és onnantól vége az életüknek...

2017. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit fűznék hozzá, hogy a férfiak 90%a egyáltalán nem teper, hogy megkapja a gyerekek felügyeleti jogát. Gyerektartás meg nem fedezi a gyerekre fordított költségek felét, jó ha 20-30%át. És ha kicsik, akkor ott a betegségek miatti fizetés kiesés is... ismerettségi körömben egy nő sem jött ki jól a válásból anyagilag. És gyerekekkel párt találni sem könnyű.
2017. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a nőknek ott a nem lehetősége, úgy a férfiaknak is.Aki mégis igent mond, az már ne panaszkodjon.Fegyvert egy férfinek se tartanak a fejéhez, hogy vegye el a nőt..
2017. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

"Mai világban egy nő teljesen önálló, fent tudja tartani magát, nincs szükség pasira. "


Főleg ha életében nem dolgozott és azt várja hogy a csávó tartsa el. De ha a férfi kidobja akkor meg csak néz mert munkát nem talál úgy hogy az iskolát 10 éve befejezte de még életében nem dolgozott.


Én örülök hogy férfinak születtem mert a nők ki vannak szolgáltatva. Egy alkoholista férj tönkreteheti a kapcsolatukat, terrorizálják őket, van akit meg is ver a férje és nem tud védekezni.

Általában a nők nevelik a gyereket válás után és nehéz párt találni egyedülálló anyaként, én se jönnék össze nővel akinek kis gyerekei vannak.

2017. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden nő ilyen, mondom úgy, hogy túl vagyok egy rossz házasságon...a mostani párom igazi PÁR és a gyermekem tökéletes anyja. Én sem hittem néha, hogy van ilyen, de van...
2017. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%

"Fegyvert egy férfinek se tartanak a fejéhez, hogy vegye el a nőt.."


Ez igaz... de megzsarolni számosat megzsarolnak, hogy vegye el őket, különben le is út, fel is út.

2017. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen, számodra az.. remélem soha nem lesz gyereked, legalább a hülye gondolkodásmódod nem fog öröklődni.
2017. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Az is baj, ha önálló meg az is, ha nem. Akkor mégis mi felelne meg? Gondolom, magad se tudod.
2017. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!