Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert? Miert nem olyan oszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Miert nem olyan oszintek az emberek egymassal? Ha te most oszinten el mondhatnal valakinek valamit semmi"mellekhatas" nelkul mi lenne az?

Figyelt kérdés

miert nem olyan oszintek az emberek egymassal mint en a volparommal? 24 eves lany vagyok, elmondtam a paromnak a kapcsolat legelejen hogy csak oszinten mondjon el barmit es akkor nem lesz problemank,4eve vagyunk egyitt o el is mondott mindent meg azt is hogy mar nem szerelembol szeret, es szeretne esejt adni a szerelemnek, de nagyon szeret es tisztel, en ezt elfogadtam (o 26 eves) megertem hogy nem szerelmes mar nem hisztizek csak idot kertem hogy valahogy feldolgozzam, idovel lehetunk baratok. Miert nem jo ez a gondolkodas? Miert van itt a gyakorikkerdesek tele olyan kerdesekkel hogy hogy bosszuljam meg vagy mit tegyek? miert nem tisztelik az emberek azt akit egyszer szerettek es egy bizonyos ideig egyutt voltak??

Vagy csak en elek alomvilagban? es nem jol csinalom a dolgaim? :) 24/L/N



2017. máj. 1. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem becsülik az emberek egymást.

Sokan csak azért vannak együtt valakivel mert utálnak egyedül lenni. Mások a szakítást személyes sértésnek veszik.

2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám az exemnek, hogy még mindig szeretem. :(
2017. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Az túlzott őszinteség is ostobaság szerintem:


"Na édes látom fel szedtél pár kilót, nem baj így is szexi vagy ;)"


"-Levágattam a hajam tetszik?"

"-Ó észre se vettem"

2017. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te most magyarán szakítottál a hapsiddal, mert őszinte volt hozzád ?

30/f

2017. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazabol igen azert mert oszinte volt, kozos megegyezes alapjan eselyt advan mindkettonknek a boldogsagra :) Koszonom az eddigi valaszokat :)
2017. máj. 1. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Azt ugye tudod, hogy ez a párkapcsolataid hosszát 0.5-3 évekre fogja determinálni.

30/f

2017. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elmondok őszintén mindent a páromnak, és őszinteséget várok vissza is. Elvárom, hogy elmondja, ha már nem szeret, ha nem akar velem lenni stb. AZt is, ha valakivel ismerkedek, és tudja jól h nem akar semmit, akkor ne rabolja az időm, mondja el, hogy nem fogtam meg és kész. Sajnos azt kell hogy mondjam a férfiak részéről soha nem tapasztam meg ezt a korrektséget. Ismerkedési szakaszban megvárták míg besokallok, és észreveszem, hogy nem kellek, de egynek sem volt gerince elém állni, hogy bocsi de nem. Aztán persze visszaforgatták, hogy én dobtam őket... nem értem. Ugyanaz igaz a mostani kapcsolatomra. Megmondtam neki, ha már nem érez, engedjen el. Ő mindig jön a változással, jönnek az ígéretek, amiből semmi nem teljesül, de ha bedobom a törülközőt, akkor jön hogy ne hagyjam el. Nem értem.



30N

2017. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Én őszintén elmondanám a páromnak, hogy megcsaltam, de szeretném megérni a reggelt :)
2017. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

De miért szakított, csak mert nem szerelmes? Attól még ugyanúgy szeret, ha nem jobban! (már ha tényleg őszinte volt, mikor ezt mondta :D ) Szeretet-kötődés más, mint a szerelem... Utóbbi csak egy pár évig tartó hormonmámoros állapot, aminek az a lényege, hogy kialakuljon az előbbi, a kötődés és szeretet (végül pedig az utód biztonságos felnevelése ugye). Utána nincs tovább szerelem... Nem értem miért szakítottatok. másik kapcsolatban ugyanaz lesz, mint most -és a leírásodból teljesen jók voltatok együtt- tehát valószínű, hogy csak rosszabb párt találhattok mindketten. Tényleg megéri az az egy-két év szerelemdrogos állapot egy szarabb kapcsolatért?


Jól csináltátok amúgy, nyilván. Csak az ilyen bizalmon alapuló kapcsolatnak van értelme.

De ahol nincs ősinteég, azt is meg lehet érteni... kötődik a párjához, meg akarja tartani a biztosat, de ugyanakkor meg akarja élni a kapcsolatok elejére jellemző fellángolást is, ami nyilván csak más emberrel lehetséges már. És mivel a párja monogám, ezért hazugságba kényszerül. Baj ez? Talán... Az ember nem monogám!

2017. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó, ha önmagában vesszük, valóban nem feltétlenül baj, ha a szerelem úgymond nincs meg, csak a szeretet és ragaszkodás. Én is így vagyok vele.


Aztán jön a szerelem érzése más formájában, amikor minden nap más van a fejedben és nem tudod kivenni onnan... Ráadásul mi van, ha elérhető is? ez borzalmas érzés.. Pláne, amikor már a fantáziálsz is róla... Olyankor mi van? Azon kívül, hogy szétszakadok belülről.


Ilyenkor mi van?

(Nyilván nem mondom el a páromnak, mert nem akarom ok nélkül megbántani őt ezzel, és szeretem, de ez a dolog meg annyira erősen bennem van már egy ideje, várom a megváltást amikor lecseng, mert ez így k*r.va szar...)

2017. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!