Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert? Miert nem olyan oszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Miert nem olyan oszintek az emberek egymassal? Ha te most oszinten el mondhatnal valakinek valamit semmi"mellekhatas" nelkul mi lenne az?

Figyelt kérdés

miert nem olyan oszintek az emberek egymassal mint en a volparommal? 24 eves lany vagyok, elmondtam a paromnak a kapcsolat legelejen hogy csak oszinten mondjon el barmit es akkor nem lesz problemank,4eve vagyunk egyitt o el is mondott mindent meg azt is hogy mar nem szerelembol szeret, es szeretne esejt adni a szerelemnek, de nagyon szeret es tisztel, en ezt elfogadtam (o 26 eves) megertem hogy nem szerelmes mar nem hisztizek csak idot kertem hogy valahogy feldolgozzam, idovel lehetunk baratok. Miert nem jo ez a gondolkodas? Miert van itt a gyakorikkerdesek tele olyan kerdesekkel hogy hogy bosszuljam meg vagy mit tegyek? miert nem tisztelik az emberek azt akit egyszer szerettek es egy bizonyos ideig egyutt voltak??

Vagy csak en elek alomvilagban? es nem jol csinalom a dolgaim? :) 24/L/N



2017. máj. 1. 21:11
1 2
 11/12 Kovács István09 ***** válasza:
100%
Az emberek nagyobb része még magának is hazudik. Nem várható el az őszinteség. Ha kimondod az igazat sértődés lesz csak. Akkor legyél őszinte, ha visszafelé is működik a dolog, mikor az arcodba mondják bírnod kell.
2017. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez tökéletesen működik a kezdetek óta. Mindketten megmondjuk egymásnak őszintén a jót és rosszat is.

Nem sértődünk meg azon, ha az egyikünk azt mondja a másiknak, hogy felszedtél pár kilót, nem sikerült most olyan jól ez a frizura. Ezt egyikünk sem piszkálódásból vagy rosszindulatból mondja, hanem építő jelleggel. Soha nem is sértődünk meg ezen. Ha szar lett a hajam, inkább mondja meg, minthogy aztán minden nap ezt a frizurát csináljam, és ne tetsszen neki.

Ezek most csak kiragadott példák, de mindenben ilyen teljesen őszinték vagyunk.

És köszönjük szépen, ez tökéletesen működik 7 éve, és ha lehet, csak még jobban szeretjük egymást napról napra.

2017. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!