Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az exe profiljara keres ra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe profiljara keres ra?

Figyelt kérdés
Eszrevettem, hogy a ferjem olykor rakeres az exe nevere a facebookon es instagramon.Meg regebben lajkolta egy kepet ezert megsertödtem, aztan kesöbb lattam h kirörölte az ismerösei közül. Most szültem, hihetetlenül boldogok vagyunk a baba miatt, de lattam h par napja megint rakeresett...ti rakerdeznetek?

2017. máj. 5. 15:44
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
86%
Azért az kemény, hogy még a saját gyereked születése után is ez a legnagyobb nyomorotok.
2017. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha első szerelem volt neki, akkor valószínűleg örökre rá fog keresni, bizonyos időnként. Hát kérdezz rá, de ha tényleg első volt, akkor benne maradt mint egy szilánk, és az emlékek hozzá fogják kötni örökre, de ez elfog halványodni.
2017. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahham, "hihetetlenül boldogok" lehettek, ha itt kérdezősködsz, hogy mit kezdjél a férjeddel... már bocsánat.
2017. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem megsértődni kell rajta, hanem leülni és megbeszélni őszintén. A szülés utáni időszak egyébként is érzékeny periódus, oda kell figyelnetek egymásra és kommunikálni.
2017. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából neked kell érezni, hogy mi lehet mögötte. Ha minden rendben köztetek és tényleg boldogok vagytok, akkor lehet a puszta kíváncsiság. Néha én is ránézek az exeimre, hogy mi van velük, de semmi jelentősége nincs, szeretem a párom.


Ő is néha megnézi az exe profilját, ami nagyobb baj, hogy ő idegesen letagadta, pedig láttam, tehát nyilvánvaló volt. Szerintem kérdezz rá, mi van abban?

2017. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom is rá szokott nézni meg én is. Nem nagy dolog. Kíváncsiság mi van velük.
2017. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg csekkolod a férjed facebookját és instagramját, hogy kikre keres rá..Ez sem kevésbé pozitív dolog, szerintem legalább ennyi magánszférát hagyj meg neki.

Btw én tényleg boldog párkapcsolatban élek, ettől függetlenül néha ha eszembe jut rá szoktam nézni, hogy mi van a régi nagy szerelmeimmel.Nem akarok tőlük semmit, nem érzek irántuk semmit.

De egykor az életem részei voltak, igen, néha érdekel, hogy mi van velük. De nincsenek hátsó szándékaim és nem könnyeimet visszatartva nézegetem a képeiket, egyszerűen csak érdekel, hogy merre dolgoznak, merre sodorta őket az élet stb..

Szerintem ebben nincs semmi, ha nicsenek mögötte érzések már.

Tényleg ez a fura, hogy rákeresel kikre keres rá.

Egyébként mondhatod neki, hogy láttad, de csak azt éred el, hogy ezentúl törölni fogja az előzményeit.Megbízik benned, most nem törli..De fogja, ha rájön, hogy nézegeted kikre keres rá..

Amúgy megértem, hogy gyerekszülés után nem örülsz neki, hogy az exét nézegeti.Ebből a szemszögből igazad van persze, nekem se esne jól.

De ha a saját szemszögemet nézem, akkor tudom, hogy semmit nem jelent, ha ráklikkelek az ex profiljára.

2017. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!