Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar, hogy a férjem kevesebbet keres mint én?

Figyelt kérdés
Èn rossz körülmènyek közt nőttem fel, volt mi ösztönözzön a tanulásra, jò vègzettsègem lett ès egèsz jò állásom van, havi 300-350et keresek. A fèrjem jò családban nőtt fel, sokáig otthon lakott, èrettsègi után elkezdett dolgozni sima ügyintèzőkènt egy gèpipari cègnèl, nem volt nagyon ami tanulásra, karrierèpìtèsre ösztönözze. Mikor engem megismert ès elköltöztünk jött rá hogy többet akar annál amit csinált. A tapasztalata miatt területi vezető lett egy gèpipari cègnèl mostmár 4 ève, ide felvettèk èrettsègivel de elkezdett ilyen területen tanulni is, mèg 1 ève van. Attòl függetlenül hogy területi vezető nem keres olyan jòl, kb 150 nettòt kap plusz 1-2 egyèb dolog. Őt zavarja hogy èn többet keresek, engem is kicsit ès nem is a pènz miatt hanem mert rossz hogy sokszor ùgymond ő rosszabbul èrzi magát hogy költ, mert hogy èn keresek többet, holott engem annyira nem èrdekelne de már sokszor nekem van bűntudatom hogy jobban keresek nála. Butaság nagyob ugye? :) de sokszor vitát szül...
2016. júl. 27. 20:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
58%

Mikor megláttam a kérdést azt hittem hogy tefonon többet keresed te mint ő téged. 😂😂😂


Egyebkent ez a pénz dolog érdekes mert az anyam kb 50 el többet keres mint az apám és valamelyik nap mondta hogy más munkahely kene neki. Vajon miert?


Biztos hogy zavarja a parodat is hogy te keresel többet.

2016. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Légy türelmes. Szerintem jó dolog, hogy képes vagy motiválni a tanulásra, önfejlesztésre, majd ha végez a sulival, valószínűleg több lehetősége lesz, addig meg vedd figyelembe az egyéb pozitívumait.

Hosszú évekig a többszörösét kerestem a férjem fizetésének, pláne, ha az egyéb juttatásokat is beleszámolom. Nem érdekelt, mert ő viszont sokat volt a gyerekeinkkel, a kicsivel ő ment gyesre, főzött, mosott, takarított, mindenből kivette a részét. Nagyon jó apa és jó férj volt, mi kiegészítettük egymást, csak egy picit felcserélődtek a hagyományos szerepek.:-)

2016. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
88%
Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol? :)
2016. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Speditőr vagyok egy nemzetközi cègnèl :)
2016. júl. 27. 20:41
 5/16 piroska és a farkas ***** válasza:
63%
Szerintem is jó, h tesz az előrelépésért. Èrthető h bántja az önbecsülését de a pénz az akkor is CSAK pénz. Annak kell örülni, h a te részedről relatíve jó a bevétel, hisz hàzasok vagytok, minden a közös szekeret futtatja.
2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hiába közös a szekér, nem szerencsés felállás, mert szülni csak a nő tud, az ő fizetésének egy (jelentős) része fog kiesni, amíg otthon lesz a gyerekekkel. Képezze magát és keressen jobb állást. Mondjuk ez tárgytalan, ha nem terveztek gyereket, vagy már túlvagytok rajta.
2016. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Örüljetek! Ahol ez a legnagyobb probléma, ott jó világ van. Inkább élvezzétek az életet!


Nem értem a nőket, az én feleségem meg azért nyafog, hogy kevesebbet keres...

2016. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó, hogy tesz az előléptetésért?


Gyerek van? Gondolom még nincs. Na, majd akkor fogsz inkább pofára esni, hogy most 350-et viszel haza, aztán valljuk be az életszínvonalatok nagyrészt ezen múlik. Ha majd szülsz és hirtelen havi 200 ezerrel kevesebb lé lesz, miközben egyel több lesz az éhes száj akkor lesz csak igazán vita a pénzen, ha már most is van. Mert vagy meredeken zuhan az életszínvonalatok, vagy mehetsz vissza dolgozni a gyereket meg neveli más.

2016. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 piroska és a farkas ***** válasza:
20%
Èn továbbra is úgy gondolom h nem minden a pénz. Következésképpen ha a Kérdező elmegy maxgyedre és a férje átveszi a családfenntartó szerepét - most abba ne menjünk bele, h egy anya ebből ugyanugy kiveszi a reszet - szóval megkockáztatom, hogy esetleg lelkileg kicsit helyre is teszi, arról nem is beszélve, hogyha nincsenek durva hitelek, akkor azért egy nettó 300 000 körüli bevétel elég a biztonsàgos élethez egy 3 tagú családnak. Más igényekkel mint netto 500.000- nel de nem biztos, hogy kevesbe boldogan.
2016. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9# Elég 300 persze, addig amíg ketten nem 500-ból éltetek és nem úgy, ahogy 500-ból telt. Aki kevesebből él az mindig úgy van bele, hogy hát én ennyivel is meg annyival is megelégednék, meg bőven elég annyi is, mire lehet még többet elkölteni, miért nem elég, örüljön neki, mennyi ember él kevesebből, de ez egyszerűen nem igaz.


Ha valaki az 500 ezres életszínvonalhoz van szokva, az 500 ezres bevételre vállaltat kötelezettségeket, akkor nagyon nagy érvágás ám, mikor ebből 200 eltűnik miközben van még egy éhes száj, akinek mindenféléket meg szeretne venni, pont úgy, ahogy előtte magának tette.

2016. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!