Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fog egy ilyen pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fog egy ilyen pár családot alapítani, mit eszik egy ilyen nő egy ilyen férfiban?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom esküvőjén voltam. Az esküvő i nagyon szolid volt, szerintem max. 100 ezerből volt az egész.

A pár 30 évesek. A férfi el van hízva (így ismerte meg) abszolút nem helyes és 130 ezer körüli lehet a fizuja az ismerős lány egy nagyon csinos dekoratív vonzó nő ő sem keres sokat, szóval gondolhatjátok milyen anyagi körülmények között élhetnek így.

Hogy fogy ennyi pénzből családot alapítani egy ilyen pár, lehetséges? És mit ehet egy ilyen férfin egy ilyen nő???


2017. máj. 17. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Az ő dolguk.Ki tudja,lehet gyereket se akarnak.Ha tudnád,mennyi rosszabb anyagi körülmények között élő ember vállal gyereket,szerintem felettük el is tekintenél.

Off:Viszont a gyerektémánál halálosan fel tud idegesíteni,hogy az ilyen buta,plázaszökevény némberek,akiknek télen ki van a dereka,egyből teherbe esik,de egy olyan pár dokiról dokira rohangál,hogy gyerekük legyen,akiknek van önkritikájuk és azért vállalnak gyereket mert tudják,hogy annak meg tudják teremteni a lehetőségeket.A megélhetési c típusú állampolgárokról nem is beszélve.Mivel az én családomban kellett küszködni a gyerekért,két női rokonnak is,ezért tud felidegesíteni.

2017. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak a penzen mulna a boldogsag,gyerekvallalas,hazassag,az orszag nagy resze szingli lenne.

Barmely furcsa borsodban,es kornyeken a 130 e jo fizetesnek szamit.

Van aki ennek a felebol el.

Sokan koverek is.Szoval n ezen mulik...

2017. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

képzeld nekünk meg 10 fős esküvő lesz.

na bumm.

és honnan tudod mennyit keres? ebből vontad le? mert nekünk is lehetne 150 fő, de feleslegesnek tartjuk.

2017. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csongrád megyében a középvezetők keresnek 140.000 körül basszus, a 130.000-es fizu tök jónak számít.

Ha a nő is keres ennyit, BŐVEN jól tudnak élni a pénzből, még gyerekkel is.

Mi tavaly ketten éltünk 140.000-ból és nem éhezünk, nem számolgattuk a filléreket.

2017. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Honnét tudod, hogy akarnak gyereket? Az valami kötelező dolog? Ha valakiben meg valami kisugárzás, akkor megfog, nézhet ki alapban akárhogy. Vagy fordítva, volt más olyan, hogy tök jó pasinak nagyon bejöttem, oda volt érte mindenki, de én nem tudtam volna hozzáérni, mert nem volt meg benne az a valami, nem vonzott, pedig nagyon helyes volt arcra. Azt meg ők tudják, hogy mire mennyi pénzük lesz. Ha a keleti országrészben laknak ott nem rossz ez a fizu. Van egy kollégám, van neki egy egyszobás lakása Debrecenben, 30 ezerért van kiadva, itt a nyugati határszélen ez a vicces összeg, itt 30 egy olyan lakás 50 minimum, két szobás 80-nál keződik.
2017. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!