Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más is, aki odáig van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki odáig van a jegy gyűrűs ujjakért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem nézegetni mások kezét, h kín van jegygyűrű és milyen. A férjem kezét is gyakran nézem, tetszik h hordja a gyűrűt, az összetartozásunk jelét
2017. máj. 19. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Ez remek, és mégis miért gondoltad, hogy ezt az információt meg kell osztanod velünk? Biztosan tetszik másnak is, de ez a legsemmitmondóbb kérdés szerintem az oldal történetében.
2017. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Gyűlölöm a gyűrűket (más ékszereket sem hordok), többéves házas vagyok, de nincs gyűrűm, soha nem is volt (a férjem jól ismert, így szerencsére nem azzal kért meg). Az összetartozásunkat enélkül is érezzük mindketten.. Ilyen is van.
2017. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!