Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magasabb rendű a hivatalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb rendű a hivatalos házasság az együttélésnél?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ez nagyon jó duma, tetszik! Honnan szedted?

Egy cukrásztanfolyam magasabb rendű a krémesnél?


Ha nem érted, gondolkozz még!

2017. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más jogi kategória.
2017. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés,amire rendes valaszt kell adnom holnap,kifejtve..koszonom.
2017. jún. 21. 18:34
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Magasabb.
2017. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Házasságnál vannak hivatalos papírok, hogy együtt vagytok.

A sima együttélésnél meg semmi hivatalos papír nincs, hogy ti együtt éltek.


De szerintem ezt te is nagyon jól tudod.


És minden, ami le van papírozva, és tudsz rá hivatkozni az mindig magasabb rendű, mint amiről nincs papírod.

2017. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, de milyen szempontból? Innen nézve igen, onnan nézve nem... pl. jogilag igen, érzelmileg/a párkapcsolat "milyensége" szempontjából nem.
2017. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó,ezt én is tudtam.
2017. jún. 21. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de akkor mi a kérdés? Tényleg tudnunk kellene, hogy milyen szempontból nézzük a dolgot, anélkül nem tudunk válaszolni.

Mind1, nem fogok könyörögni, hogy írd már meg normálisan, h mit szeretnél tudni...

2017. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

no akkor jarjuk korul ket oldalrol a kerdest: leszedsz egy almat a farol es megeszed. Megveszel a boltban egy almat, kapsz rola egy blokkot es szinten megeszed. (Tegyuk fel, hogy az almafa, amirol leszedted nem a Tied volt, egy mezon setaltal mikor beleutkoztel.)

Ha filozofiai szempontbol vizsgalod meg, a ketto ugyanaz. Volt nalad egy alma valamilyen uton es megetted.

Bonyolitsuk tovabb a sztorit. Jon ket rendor es megkerdezik, hogy honnan van az alma? Az elso esetben azt mondod, hogy talaltad es most megeszed. A masodik esetben felmutatod a blokkot es ezzel megindoklod, hogy a Tied. Tehat a masodik esetben Te tudod bizonyitani, hogy az a Tied, ha elveszik Toled tudsz erte "harcolni", jobban mondva a magad igazaert. Az elsoedetben beletorodsz, hogy volt egy almad es felig megehetted.


Na ilyesmi a hazassag es egyutteles kozotti kulonbseg. A.) esetben konnyebben elengeded, mert azt mondod: vegulis semmi sem kotott ahhoz az almahoz, orulok, amig volt, most szepen "elvaltak utjaink".. B esetben azt mondod, engem ez az alma megillet, en dolgoztam azert a penzert, amin megvettem es van rola egy "papirom" is, ergo jogosan harcolok az igazamert.

Lehet, hogy a seta a mezore 3 km-es volt, mig a kisboltba csak 300m-es, de az kezzelfoghatobb.

Veheted ezt most vagyontargyakra is akar.


Na es most jon a duble twist. Vannak, akik megtehetik, hogy a boltban vegyek meg es vannak, akiknek gyalogulniuk kell ugyanazert az almaert a mezore es orulnek annak is, ha csak felig ehettek meg. A dontes rajtad mulik, hogy Te melyik embertipus vagu.

2017. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Jogilag, a törvény előtt egymàs hozzàtartozói lennétek àltala, tehàt egyértelműen magasabb rendű, ez nem kérdés. A lényeg az, hogy személy szerint kinek mit jelent. Nekünk pl érzelmi értéke is van. Vannak viszont olyanok, akiknek semmit nem jelent, míg màsok nagyon kapàlóznak ellene, és nem akarnak ilyen hivatalos formàban a pàrjukkal összetartozni.
2017. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!