Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők, van olyan amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők, van olyan amit nem mertetek kérni a párotoktól szexben, mert úgy gondoltátok túl extrém lenne?

Figyelt kérdés
Bármi amit már soknak gondoltatok, és abbamaradt, de érdekel benneteket.
2017. júl. 5. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Miért pont házas nők? Többéves kapcsolat nem számít?
2017. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem, az is számít, írd meg nyugodtan.
2017. júl. 5. 15:37
 3/11 Loketion ***** válasza:
100%
Akkor az nem jó házasság... Mindent meg kell beszélni
2017. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendben :) Mi több éves kapcsolatban vagyunk, de nagyon jónak tartom, hogy minden vágyat, fantáziát nyíltan meg tudunk beszélni. Szóval olyam nincs, hogy félnénk, mit gondol a másik.

Kipróbáltuk, milyen, amikor az egyik a másikat lepisili (ez párom ötlete volt, aztán megallapítottuk, hogy csak gondolatban izgató, élőben annyira nem :D), meg a "megerőszakolós" szexet is kipróbáltuk (ezt az én ötletemre, nagyon bejött mindkettőnknek). Volt popsiba szex stb., nem akarom részletesen írni,mert tényleg nagyon sok dolgot megpróbáltunk.

A jó az, hogy mégsem laposodott el ezek után a dolog, bár én ettől tartottam az elején.

Egy dolgot nem szeretnénk: harmadik embert bevenni, de erről is sokszor beszélgettünk teljesen nyíltan.

2017. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy leírtad. Ha van még több dolog, nyugodtan írhatod. :)
2017. júl. 5. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ami érdekel, azt kipróbáljuk (az anál és a hármas mégegy nővel is az én ötletemre volt). Nem okoz gondot megbeszélni az ilyesmit, de leginkább a hagyományos dolgokat élvezzük. Vannak olyan dolgok, amikről tudom, hogy csak a fantáziámban érdekesek (bdsm főleg, rohadtul nem bírom a fájdalmat), azt nem kérem tőle. 24N
2017. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2017. júl. 5. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, mindent megbeszélünk a férjemmel. Erről is szól egy házasság:) Hogy képesek vagyunk teljesen őszintén beszélgetni egymással. Volt már egyébként kikötözés kötéllel vagy bilincsekkel, fenekelés szex közben (ez elég gyakori:), nyilvános helyen is csináltuk nem egyszer, segédeszköz, szerepjátékok...

Nálunk csak egy olyan van amit a férjem említett, de én nem tudom neki megadni, és az az hogy engem lásson egy másik nővel - ez nekem nem megy. Egyrészt azért mert semmi leszbikus hajlam nincs bennem, ha nekem kellene csinálnom, vagy velem csinálna bármit is egy nő azt nem tudnám elviselni, másrészt pedig mert megcsalásnak érezném. De nem is ragaszkodik hozzá szerencsére, egyszerűen csak elmondta hogy álmodott már ilyet és ennyi.

De ilyeneket hogy pl igazi verés ami fájdalommal jár, pisi-kaki szex, anális közösülés teljesen ki van zárva, és nem is akarjuk ezeket kipróbálni. Nem vonzanak minket egyáltalán.

2017. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek már a kapcsolat elején kiderültek, bizony nem hallgattunk el semmit. Nem volt ilyen, és legalább az elején kiderült, hogy hasonlóak az igényeink.

Mondjuk mostanában elég lazán vesszük, mert babát várok, de ez ilyen helyzet. Terveink szerint később minden a régi lesz.

2017. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neki mar az enyhe nyak szoritas (folytogatas) is sok es nem csinalja,hiaba jon be nekem... szoval en a "fetiseimet" elnyomas alatt tartom. Es akkor ez meg nem a tul extrem kategoria...
2017. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!