Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Statisztikailag minden 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztikailag minden 2. házasság válással végződik, én mégse ismerek sok elváltat (azok is inkább extrém indokok miatt, pl. bántalmazás), ellenben rengeteg döglődő, megfáradt kapcsolatot, mégis mindenki nyúzza tovább. Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet csak olyan az ismeretségi köröd, ahol kisebb az arány

nekem a barátaim szülei többnyire elváltak, ismerősök között is sok ilyen van, szóval én az 50%-ot teljesen reálisnak látom

viszont olyat is tudok jópárat, akik csak a gyerek miatt maradtak együtt vagy megszokásból

2015. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, ez lehet
2015. dec. 19. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben élők sem hozzák ezt a minden második házasság válással végződik dolgot. Egész pontosan abból a 20 házaspárból ami most így hirtelen eszembe jutott, összesen 2 vált el az utóbbi időben... A többség jól megvan, és 2-3 meg döglődős, de még nem akarnak válni.
2015. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van. De azért kérdeznélek, ha nem baj. Hány éves vagy? Én huszonkilenc. A legtöbb ismerősöm hasonló korú, ilyenkor pedig általában házasodnak az emberek, nem pedig válnak.

A legtöbb elvált ismerősöm ötven körüli, amikor már nagykorúak a gyerekek és nem köti össze a szülőket semmi.

2015. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én volt osztálytársaim, egyetemi csoporttársaim nagyrészének elváltak a szülei.

Én is kérdezhetném, hogy akkor most hogy is van ez. :D

Nem csak a te ismeretségi körödből számítják az átlagot. L21

2015. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A statisztika érdekes dolog.

Ha a fejem a forró sütőben, a lábam meg egy vödör jégben van, akkor statisztikailag pont ideális a hőmérséklet.

Nyilván az sem mindegy, hogy hol laksz, mekkora a népsűrűség, az ismeretségi köröd életkora...

2015. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
30 vagyok amugy.
2015. dec. 28. 18:41
 8/8 A kérdező kommentje:
ismeretségi kör : huszasok, harminc évesek, koraharmincasok és pár idősebb. igen, talán én az a korosztály vagyok, akiknél frisebb a házasság és csak kezdődőben van a döglődés vagy kicsi gyerek..stb.
2015. dec. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!