Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megmérgezheti ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmérgezheti ez a házasságot?

Figyelt kérdés
A férjem családja ki nem állhat engem. A probléma az, hogy közös családi vállalkozásuk van és nap mint nap kell velük találkoznom. Már ez megy 3 éve és a férjem ragaszkodik ahhoz, hogy én is ott dolgozzak velük. A sógornőm meg ki nem állhat, mindig vágja rám a fejeket, direkt le akar járatni a vendégek előtt. A férjem nem áll ki mellettem, mert utálja a konfliktusokat és így inkább benyeli ezeket. Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom ezzel, de engem ez nagyon bánt, mert alapból olyan vagyok, hogy a lelkemre veszek mindent.

2017. júl. 19. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben simán mérgezheti, ha a férjed nem áll ki melletted.

Ez nem ok, hogy nem szereti a konfliktust és ezért inkább nem szól.

Ez sokat elárul róla.

Tűrőképességedtől függ, hogy a házasságotok még meddig bírja.

2017. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

"A férjem nem áll ki mellettem, mert utálja a konfliktusokat és így inkább benyeli ezeket."


Gondolom a problémák nem most kezdődtek. És te képes voltál egy ilyen gyáva alakhoz hozzámenni, aki nem áll ki a párja mellett, akit elvileg szeret, csak mert konfliktuskerülő?

Ha állandóan kerüli a konfliktusokat, akkor hogy mehet jól a vállalkozás?

Ott is kerül olyan szituációba, hogy ki kell állnia a saját érvei mellett.


Pedig a párodnak kéne rendet tenni a családja körül.


Egyébként miért is utálnak téged?

2017. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A családi vagyon miatt. Mert abban bíztak, hogy a férjem egyedül marad és nem lesz családja, így a huga gyerekei örökölnének sokmindent. Dióhéjben ennyi.....
2017. júl. 19. 14:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Önző g..cik, és miattuk ennyire gyáva a férjed?

Honnan szedted őt össze, már bocsi?

A rokonaknak mi közük az ő magánéletéhez?

2017. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnos házasság előtt nem láttam ezeket a dolgokat...náluk minden a pénz... És már a férjem is azon az elven van, hogy ne legyen gyerekünk.
2017. júl. 19. 14:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minél előbb váljatok el, mert ez így nem élet. Gondolom még fiatal vagy, nem éri meg egy ilyen mellett maradni.
2017. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan munkakört/műszakot találni a vállalkozásban, amiben elkerülöd a sógornőt. Ha végképp nem megy, dolgozhatsz máshol is, nem kötelezhetnek rá. Még mindig jobb, mintha tönkremegy a házasságotok.
2017. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Csak nagyon tudják befolyásolni a férjem. Nekem kb szavam nincs velük szemben...Képes arra is, hogy vesz valami nagyobb dolgok és a tesója nevére iratja.
2017. júl. 19. 14:43
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem vagyok a házasságok felbontásának a híve, de ebben a házasságban nem maradnék benne. Nemcsak mert utálnak, hanem azért mert párod nem áll ki melletted, gyáva és most már gyereket sem akar, mert benyelte a családi dumát. Nekem ez nem kéne, normális házasság kéne, meg gyerek. De te tudod, meddig tűröd. De ha nem hagyod ott, akkor is keresnék másik állást és elvárnám, hogy támogasson a döntésemben, a sógornőtől meg egyszer kedvesen megkérdezném, hogy miért utál, miért vág pofákat, megbántottam-e valamivel, vagy csak szimplán bunkó. A te érdekeidet itt senki nem fogja nézni, én ilyen családban nem lennék hajlandó élni, dolgozni, stb. Tudom, most az jön, hogy szereted. A baj csak az, hogy ő nem szeret téged annyira, hogy férfi legyen érted és a sarkára álljon. Nem fog érted semmit megtenni.
2017. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel a viselkedésével, már elérte azt, hogy kezdek elég jól kiábrándulni belőle. Semmi családi idill nincs nálunk, csak a munka, munka és a munka. Felhozni se lehet neki a gyerek témát, mert egyből terel.
2017. júl. 19. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!