Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés

A szituáció:

15 éve éltek házasságban, amire többen irigyek, mert szépen éltek, soha egy hangos szó nincs, van két szép gyereketek, anyagi jólétben éltek és a szexuális életetek is rendben van, a férjetek nyitott és kezdeményező, nem hímsoviniszta, aki szerint a nőnek ne legyenek vágyai.


És most jön a fekete leves:

A 15 éves házasság alatt kb 150 nő telefonszámát kérte el, szórakozásból, hogy legyezgesse a saját hiúságát.

Történni viszont nem történt semmi, soha.

Tegyük fel, hogy ebben 100%-ban meg lennétek győződve, mert van rá hiteles "bizonyítek".

Mit szólnátok hozzá?


2017. aug. 2. 09:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Hogy hogy lehettem ilyen vak, hogy kattant a férjem.

Pontozzatok le, de én már ettől elhagynám. Mert fordítva: én ilyen nem tennék.


De valahol magamat hibáztatnám, mert jó emberismerőnek érzem magam, és ilyet nem látni valakiben, ultragáz lenne számomra.

2017. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélném vele, hogy erre miért van szükség, miért nem érzi azt mellettem, hogy ő egy tök jó pasi.
2017. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak a hiúságát legyezgette és lenne rá valóban bizonyíték, hogy nem történt ezen kívül más, nem lehetne kifogásom.


A közös idő alatt én is gyűjtöttem be szép számmal, bókokat és ajánlatokat és én sem tettem semmit.


Mindketten élveztük az életet, a közös életünk rendben, szeretjük egymást és az önérzetünk is rendben.


Mi a gond?

2017. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék. Mivel a kommunikációnk annyira jó, hogy még a leggázosabb dolgokat is megosztjuk és megbeszéljük egymással. El nem tudom képzelni, hogy telefonszámokat gyűjtene és én ne tudnék róla. De megpróbálom beleélni magam a helyzetbe. Szerintem nagyon sokat beszélgetnénk arról, hogy miért volt erre szüksége, és nem számonkérőn, hanem tényleg érdekelne. Az önbizalomhiányon lehet dolgozni és nem kell hozzá a feleség háta mögött csajozni. Bizonyítékokat sem pro sem kontra nem keresek és másokkal sem vitatom meg, mit tett vagy nem tett a férjem. A kapcsolatunk kettőnkre tartozik, és hiszek magunkban annyira, hogy tudjam, meg tudjuk beszélni, ha valami felmerül.
2017. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy legyezgeti a hiúságát, sosem gond, csinálja. Ettől még tudnék bízni benne.


Az viszont meglepne, hogy ezt eddig titokban tartotta. Én legalábbis arra törekszem, hogy ne kelljen eltitkolni semmit a kapcsolaton belül.

2017. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Soha nem kellett gyanakodni rá, ezért lepett meg.

Egyetlen egyszer fordult meg a fejemben, de ott is elég hamar elhesegettem, mert nem az a "fajta".

Most meg így vagyunk, a napokban megtudtam, hogy van egy ilyen "heppje".

Titokban belenéztem a telefonjába, de nincs benne kirívóan sok női szám, de férfi se.

A Sim kártyát meg biztos hogy nem cseréli, mert megnéztem és alig akart szétjönni.

Bár ez mind semmit nem jelent.

2017. aug. 2. 10:14
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszene. Ezek szerint titkol előlem dolgokat. Mondhatta volna, hogy gyere babám, üljünk be egy kocsmába, és ki szed össze több telefonszámot. Ezek szerint képes hazudni. Csalódnék. De csak mert azt vártam el tőle, amit magam is adok.
2017. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen nincs csak a mesékben, ugye tudod kérdező.


A szeretők tudnának mesélni az ilyen csendes-rendes jó házasságokról és estére hazasunnyogó "jófiú" férjekről.

2017. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék, mert hazudott nekem. Az biztos, hogy megrendülne a bizalmam.
2017. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Látom semelyik nőben fel sem merült a két kérdés, ...

1. Komplexusos-e a párom, ami psichés gyógyítható betegség

2. Vajon miattam komplexusos-e a párom, vagy gyerekkorában érte valami.


A nők hajlamosak elfelejteni valamit, egy kapcsolatban nincs férfi vagy nő, csak ember.

Tehát ha azt gondoljátok, hogy egy pasinak nincs szüksége visszajelzésekre (fordított esetben: de csinos vagy drágám, jól áll a hajad, látom befestetted, jé... új ruha? ...stb) hatalmasat tévedtek, és buták vagytok.

Amíg egy nőt megnéznek az utcán, addig a pasikat nem igazán, nincs szinte semmilyen visszajelzés.

Szóval elhagyás és csalódottság helyett, egy normális kapcsolatban beszélgetéssel, és ha lehet hibajavítással kell lezárulnia.

2017. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!