Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne a férjetekről?

Figyelt kérdés

A szituáció:

15 éve éltek házasságban, amire többen irigyek, mert szépen éltek, soha egy hangos szó nincs, van két szép gyereketek, anyagi jólétben éltek és a szexuális életetek is rendben van, a férjetek nyitott és kezdeményező, nem hímsoviniszta, aki szerint a nőnek ne legyenek vágyai.


És most jön a fekete leves:

A 15 éves házasság alatt kb 150 nő telefonszámát kérte el, szórakozásból, hogy legyezgesse a saját hiúságát.

Történni viszont nem történt semmi, soha.

Tegyük fel, hogy ebben 100%-ban meg lennétek győződve, mert van rá hiteles "bizonyítek".

Mit szólnátok hozzá?


2017. aug. 2. 09:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is megadnám a számom 100 pasinak. Csak úgy. Viccből.
2017. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Bennem felmerült (én mindig bókolok a barátomnak), de nem tartom elfogadható megoldásnak a hazugságot ilyen esetben se. Üljön le velem, és beszéljük meg, hogy neki ez rossz érzés, és akkor együtt kitalálunk valamit, semmi gond. De ha titkolózik, az nem oké, ráadásul picit talán még butának is tartanám, amiért azt hiszi, pár telefonszám segíteni fog a lelki problémáján.

2017. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%

#12-es:

Te lehet, hogy igen, de a többségük nem.

Nagyon jól látszik is a fájó igazság, értékelték is a hozzászólásom 0-val.

Szerencsére nem tör le, tőlem aztán -1000 is lehet, nem olyan régen diplomáztam ebből :D

2017. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%
Semmi mást nem mutat mint a szegénységi bizonyítványt aki 0-val értékelte :D
2017. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nyomtam rá, de az utolsó mondatnál azért nálam is rezgett a léc.

"egy normális kapcsolatban beszélgetéssel, és ha lehet hibajavítással kell lezárulnia."

Szóval tőle rendben van, hogy beszélgetés helyett ilyeneket csinál? Csak nekem lenne kötelességem megbeszélni?


Én is annak a híve vagyok, hogy normális kapcsolatban fontos a kommunikáció. Éppen ezért lennék csalódott, hogy a párom meg se próbálta velem megoldani ezt.

2017. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%

#15-ös:

Ez pont az én kapcsolatomban fordult elő a minap, miután véletlen majdnem szétcsaptam a térdem előző nap nála.

Be volt fáslizva a térdem, ami eddig soha nem volt.

Mentem a kedvesemhez, majd ölelkezés után:

Na láttad? Észrevettél valamit?

Ránézek jobban, öltözéke a szokásos, haja a szokásos, fülbevalók? Azok is a szokásos.

Smink? Szokásos...

Körbenéztem a helységben, semmi.

Drágám, bocsánat de nem látok változást.

Erre a polcra mutatott, amire egy új gyertyatartó került, majd felcsattant, hogy én sosem figyelek rá, sosem veszek észre semmit. (csak úgy megjegyzem, hogy éppen az ő házát építettem, felügyelem, ...stb)

Nem hagytam szó nélkül, hogy szuper, kiakadt egy apró valamin, de meg sem kérdezte mi van velem...

Válasz: Majd úgy is elmesélem ha fontos...


Köszönöm annak aki végigolvasta, és ezzel azt akartam leírni, hogy elképzelhető, hogy ez a pasi valahogyan jelezte a párjának, csak annak éppen számára sokkal "fontosabb" dolga volt.

2017. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#16

Hát, amit leírtál, az nekem két hisztis kisgyerek kapcsolatának tűnik, akik megérdemlik egymást. Bocsi.

Nálunk úgy működik, hogy mikor nyugi van, akkor egyikünk elkezdi mondani, hogy "figyelj csak, az van, hogy...." és nyíltan átbeszéljük, nem játszunk ilyen marhaságokat.

2017. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát az én férjem önbizalmának tényleg jót tenne :). Engem nem zavarna.
2017. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%

#17:

Ez egy szituáció, és amikor elmérgesedik, akkor jön a komolyabb kommunikáció. Leültetem, és megbeszélem vele.

Erre nem mindenki képes, hiszen mit mond?

Drágám... tele a tö..., hogy te elvárod, hogy dicsérjelek, rád figyeljek, biztassalak, segítselek, te pedig le sem sza... mert a kis világodban elúszkálsz?

Ne aggódj, én is megkapom ilyen beszélgetéseknél, hogy akkor minek vagyok vele, van választásom...

Pfff

Sajnos a nők többsége ilyen, amíg róluk van szó érzelmi intelligenciáról beszélnek, ha a párjukról akkor érzelmileg egy hatalmas tuskók.

2017. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég jó mókának hangzik. Csinálja hát ha szeretné.
2017. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!