Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rendben van, hogy 22:00kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy 22:00kor lejárt a férjem műszakja, és még nincs itthon? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22:00kor vége a műszaknak,22:30kor itthon szokott lenni.Most 23:17van.Faceebookján láttam,hogy a haverja ma írt neki,hogy találkozzanak.Férjem utolsó bejelentkezése 22:15kor volt.Legalább annyit irhatott volna nekem,hogy később jön haza stb.Azt se tudom hol van.
2017. aug. 4. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Örül hogy a gyakoris olvasók olvassák a hisztit es nem neki kell hallgatnia :))
2017. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Hagy lógni már picit! Beteges a ragaszkodásod...
2017. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem hagyom lógni.Hanem arról,hogy legalább egy smst írhatott volna,hogy ne várjam itthon.Például....Vagy hogy nincs semki baja,csak találkozik a haverjával.
2017. aug. 4. 23:28
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Felhivnam es lecsesznem, hogy nem szolt. Elmehet a haverjaval nyilvan, de haza kellene szolni, hogy szia szivem, keson erek haza mert belaval osszefutunk, egy felnott parkapcsolatban ez igy mukodik, ha ezt az illeto nem erti, akkor nem erett meg egy ilyenhez es talan meg kellett volna maradnia azon a szinten, ahol csak alkalmi dugopartnereket tart.
2017. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendszeresen találkozik a haverjával,én is a barátnőimmel,ezzel nincs probléma.És tényleg itthon vártam mert terveztem egy két dolgot...Azért annyit szerintem megérdemel a párunk,hogy tudassuk vele hogy ne várjál.Kíváncsi lennék,hogy az első két válaszoló mit szólna,ha az ő párjuk csinálná ezt.
2017. aug. 4. 23:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy korrekt, ha legalább egy nyamvadt SMS-t küld. Péntek este van, menjen, csak azt ne várja, hogy én itthon aggódjak... Ennyivel tartozik mindenki a párjának.


21/L

2017. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő tök leszarja,hogy Te mit szólsz hozzà..azért nem szólt!
2017. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Már otthon van?
2017. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam eszébe.
2017. aug. 5. 01:17
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve rendeznék akkora balhét, hogy máskor 6× meggondolja, hogy kimaradozik otthonról egy szó nélkül este.
2017. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!