Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tekintsek férfiként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tekintsek férfiként a férjemre, ha ezeket csinálja?

Figyelt kérdés
Megaláz mások előtt, becsmérli az alakomat. Szerinte semmire nem vagyok képes, olyanra sem, ami másnak evidens. Szerinte arra sem vagyok alkalmas, hogy mossak,főzzek takarítsak. MA pedig majdnem megütött, szerintem nem sok kellett volna hozzá. Az ajtót viszont úgy rámvágta, hogy majdnem kiszakadt tokostól. ÉS csodálkozik, hogy nem akarok szexet, meg nem tudok felnézni rá. Évek óta ez megy, az ajtócsapkodáson kívül.
2017. aug. 28. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem kötelező együtt élni vele.

Állj a sarkadra és hagyd ott ezt a senkiházit,aki rád vetíti ki az ő kudarcait.

2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%
Nem kötelező senkit sem elviselni.
2017. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
nem értem ha ő veled ilyen, te számára ezt jelented, akkor mégis minek vagytok ti együtt?????????????????
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem tisztel .Nekem már ez is sokat mondó viselkedés amit leírtàl.Aki szeret az nem így viselkedik még ha kudarcai miatt viselkedik így veled.
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért engedtétek kialakulni ezt a helyzetet?
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hagyod ott?
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a gond, hogy a férjedre nem lehet férfiként tekinteni, hanem az, hogy emberként, társként sem lehet. Fegyvert tart valaki a fejedhez, hogy benne maradj egy ilyen bántalmazó kapcsolatban? Igen, a lelki terror is bántalmazás, az, hogy megaláz, szidalmaz, az önbecsülésedet tönkreteszi, semmivel sem rosszabb, mintha ütne-verne - amit nemsokára fog is. Én a helyedben lelépnék, amíg még van valami egészséges része a lelkednek, amiből erőt tudsz meríteni.
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Még mellette vagy?
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
és mégis mi a f...ért vagy vele. Gondolod, hogy majd megváltozik? ezt komolyan nem értem.
2017. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Mosson, főzzön, takarítson ő. Rugd ki a pitsaba. Semmit nem veszítesz.
2017. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!