Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek leélhető férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leélhető férfiként úgy egy egész élet, hogy a feleségétől szexuálisan nem kap annyit, ami kielégítené?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például arra, hogy feleségnek a gyerek után nincs kedve vagy nincs annyit kedve mint előtte, csak misszionáriusra lehet rávenni egyébként semmi kreativitás, semmi szenvedély..Gyerek után vagy csak az idő múlásával. Szóval egy férfi fel tudja áldozni a szexuális igényeit és nem lelépni vagy megcsalni egy ilyen helyzetben? Vagy ez olyan konfliktusokhoz vezet a kielégületlenség miatt, amit nem tud egy ember elfojtani és így borítékolható idővel a válás?

2015. márc. 9. 08:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Én beszélnék vele,ha nem változtat válnék, Ha szereted és nem akarod elhagyni és nem változtat keress szeretőt. Ja nő vagyok.
2015. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
embere valogatja, erre nincs altalanos valasz.
2015. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Itt most 1 év és e felett tartó, szóval esetleg több éves hiányról beszélek.
2015. márc. 9. 08:21
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Es sehogy mashogy sem elegit ki? Mert akkor az gond....es gondot is fog okozni. A szex alap egy kapcsolatban erre siman ramehet egy hazassag. En nem maradnek olyan ferfi mellett aki nem kivan szexualis ertelemben. Az igeny szintek kulonbozhetnek az nem gond de amit te leirtal az teljesen mas.
2015. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bence_ ***** válasza:
56%

Nem a gyerek miatt nem szexel. Maga miatt. Neki nincs kedve hozzád. Máshoz lehet, hogy lesz.

Gyerekre csak fogja, mert kényelmesebb mint azt mondani, hogy nem szeretlek.

2015. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, én nőként a tapasztalatomat tudom csak leírni: azzal nem volt kedvem szexelni, akit nem kívántam, aki nem tudott kielégíteni. Akitől izgalomba jöttem, aki értett ahhoz, hogy hangulatba hozzon, aztán "jól ellátta a bajom", azzal sose volt gond,hogy van-e kedvem, vagy fáradt vagyok-e este 11-kor. Úgyhogy a kérdést esetleg más színben is láthatnád. Te mit teszel azért, hogy a feleségednek legyen kedve veled szenvedélyesen hancúrozni?
2015. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Nekem van gyerekem. Nagyon fáradt vagyok már estefelé de mégis a férjemet mindig kielégítem. Olyan nincs hogy nem bírja. Az más dolog ha fáj valamije. De csak azért mert van gyerek nem igaz hogy egy órát nem tud a férjnek szánni időt. Nem 5-6 órákról van szó. Beszélni kel vele hogy ez nem helyes. Értem hogy fáradt de az nem jelenti hogy a férjjel már nem is kell foglalkozni. Ha nem ért meg. Találj csajt, válj el és Ennyi. Majd akkor megtudja hogy mit tett rosszul. Nem akarok rossz lenni. De ha én egy izgő-mozgó gyerek mellet napi szinten ki tudom elégíteni a férjemet akkor nem igaz hogy más nem teheti. Nem kell napiszinten , lehet hogy nálad egyszer -kétszer egy hétben. Vagy valami nyomasztja a hölgyet hogy nem akar egyáltalán veled lenni. 20l
2015. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem élhető le. Nőként sem. Ha nagy eltérés van a szexuális igények között, akkor az az fél, akinek folyamatosan hiányérzete van, máshol fogja keresni az örömöket. Ez persze nem jelent feltétlenül válást.
2015. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

egyetértek Bence_ hozzászólóval ,

-anyunak semmi kedve a te sexedhez,magyarul dugna ez a menyecske sűrűn is ,de nem veled ,valszeg az idők során amiket produkáltál nála ,na abból nem kér már többet,

2015. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

"akkor az az fél, akinek folyamatosan hiányérzete van, máshol fogja keresni az örömöket."


Ez sem igaz altalanosan.

2015. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!