Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő, már nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, már nem akar együtt élni a férjével, de mégis lefekszik vele mert a férje érzelemzsaroló! Ilyenkor mi a helyzet? Csak nők válaszát tekintem elfogadottnak! Ugyanis én ezt férfiként nagyon nem értem!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Érzelmileg mivel zsarolja a nőt?
2017. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi az az érzelemzsaroló, de a megszokott pasival könnyebb lefeküdni mint egy idegennel.
2017. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azzal hogy,ő felakasztja magát mert neki már semmi értelem az életének ha ő nincs,meg hát a csonka család a gyerekek,de ő maga csak papíron apa,mert különben a gyerekei egyáltalán nem érdekli! ezt meg is mondta ha elváll ő bizony le ül és nem fog dolgozni,sem tartás díjat fizetni.Persze a nő családjában ő elfogadott,mert szerepet játszik hogy ő bizony a gyerekeire dolgozik! holott én saját fülemmel hallottam,hogy őt a gyerekek nem érdekli! most mi már 1 éve vagyunk kapcsolatban,és egyszerűen a barátnőmet még a gyerekei is lelkileg zsarolják! mi a fenét lehet ilyenkor tenni?
2017. ápr. 9. 13:18
 4/19 A kérdező kommentje:
A 13:14-es válaszra,én vagyok a megszokott már egy éve neki,a férje viszont pontosan mivel érzelmileg zsarolja hogy felakasztja magát stb,ezért belemegy! elhagyni pontosan ezek a dolgok miatt egyszerűen nem meri,mert tudja hogy az őrült ostoba férje,a gyerekeit is ellene hangolná és mindent megmozdít amit meglehet! nyáron direkt úgy költözött el,hogy a barátnőm anyjához,és sírva hogy ő elvan hagyva! és hogy a gyerekek meg stb! mivel vidékiek ez még ott kemény botránynak számít és szégyennek,megalázónak! ha nagyobb városban lenne,ezzel ilyen gond nem lenne,mert idebent ez teljesen természetes.
2017. ápr. 9. 13:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt a másik fél a hülye, ha enged a zsarolásnak.

Most attól jobb lesz a zsarolónak, ha felakasztja magát? Nem... viszont a zsaroltnak biztosan jobb lesz, fellélegezhet.

2017. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

És ezt beveszed? :)

Te csak harmadik vagy, ennyi.

2017. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6/6-os válaszra.Igazából nem venném ezt be, mert azért 37 éves vagyok. Viszont annyiban igazad van,harmadik.Bár én amikor ezt kérdezem tőle,hogy meddig óhajtja még ezt így játszani a férjével? a válasz az hogy,ő gyenge ahhoz hogy megmondja.Ez nem egy szokványos hétköznapi kérdés,és a férfi sem egy szokványos,mert nekem alapesetbe ha elhagynak,megértem! nem fogok leállni hepciáskodni.De itt olyan szinten van,kapaszkodás a másikba mintha egy nyomoréktól a tolószéket venném el.És a férj ilyen alamuszi trottyos! Hát várok még egy pár hónapot,és ha nem lesz változás akkor befejezem,bármennyire is sír és jajgat a barátnőm hogy várjak.Adtam lehetőséget arra is hogy,próbálja meg újra kezdeni vele.Megpróbálta és felhívott hogy nem megy neki.Késő már neki újra próbálkozni.De mondtam neki,én nem fogom már ezt lenyelni hogy őt a férje siralmas kénye kedve szerint megkapja.Ha akar engem,üljön le 0.1 mp kb kijelenteni hogy vége!
2017. ápr. 9. 14:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, közel a 40-hez, láttam már ezt-azt, túl egy váláson.

Ennek fényében: öregem, te csúnyán meg vagy vezetve. Azt ugye tudod, hogy sose fognak elválni, erre te hiába vársz?

Szexel veled is, kell neki az izgalom, de annyit nem jelentesz, hogy váljon miattad.

Ő most azt élvezi, hogy két férfi küzd a kegyeiért, az egyik meg is halna érte, a másik meg hűségesen vár évekig. Vágod a kulcsszót? ÉLVEZI. Van izgalom, romantika, szenvedély, szex, minden amire eddig vágyott.

Ha bárkit választ, ott véget ért a vad romantika, jönnek az uncsi hétköznapok. Tehát nem érdeke véget vetni ennek a cirkusznak.


Miért dugnak? Mert a balhék utáni békülős szex a legjobb. Minden más csak kifogás. Majd pont neked köti az orrodra, hogy élvezte...


Ha te nem tudsz ennek a végére pontot tenni, hogy kidobod, meg is érdemled.

2017. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek a 8. válaszolóval (én is nő vagyok). Nyisd ki a szemed, ember, nagyon át vagy verve. Jellemezném a kedves barátnőd, de elkopna a * billentyűm.

Szerintem szabadulj meg tőle, semmi jóra nem számíthatsz egy ilyen gusztustalan emberi hulladéktól, tökéletesen összeillik a férjével.

2017. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló.

Igen igazat kell adjak.Tudtam én ezt magamban is,de a nők véleménye nekem számít.Ezért is tettem fel a kérdést a nőknek hogy mit is gondolnak.

2017. ápr. 9. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!