Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pénteken Angliába utazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken Angliába utazik a férjem már most hiányzik. Ki lehet birni valahogy a "szétválást"?

Figyelt kérdés

Új életet szeretnék kezdeni,sokminden miatt hoztuk meg ezt a döntést.

Később mi is utána megyünk a gyerekekkel.

Pár napja ahogy közeledik az idő,sirás kerülget.

És úgy érzem nem fogom birni nélküle.


2017. szept. 2. 22:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
55%
Eleinte szinte kibirhatalsn lesz de bele lehet szokni viszont az aggodás és a féltékenység felerösödik...én egy éve vagyok távkapcsolatban mindennap minden gondolom körülötte forog és mindig kombinálgatok ezt majd ne tedd pl. Amikor nem veszi a telefont egyböl rosszra gondolok stb. De ha ujra látod majd nagyon jo lesz és simán ki lehet birni föleg ha megbeszélitek elötte h mi meg hogy lesz .mikor beszéltek mikor.. jön legközelebb.
2017. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Bocsánat a sok elirás miatt ..nem érzékel rendesen a telefonom :)
2017. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Sajnos soha nem értettem ezt az "új életet külföldön"...

Persze a pénz nagy úr,de aki nagyon akarja itthon is lehet szép élete...

Ne haragudjatok,aki egyedül van az menjen bátran...de az egész családot kintre...


Legyen úgy,hogy jó lesz nektek!

Kérlek írd már meg mi miatt mentek el?

2017. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Friss házasok vagytok, hogy ennyire tart még ez a lángolás köztetek? Én is voltam már távol a családtól, tapasztalatól mondom, hogy így azért jóval nehezebb hűségesnek maradni, mert mégiscsak ott a nagy kísértés ilyenkor. Egyedül külföldön a nagyvárosban, éjszaka minden sarkon csini prosti,stb. De ha betonacél erős a kapcsolat, akkor szerintem nem lesz gond. 34/F
2017. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Mióta vagytok házasok? Ki lehet bírni,gondolj arra,hogy majd utána mentek :)
2017. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
3as jól írja,mi miatt mentek ki?
2017. szept. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

11 éve vagyunk házasok.

Itt sem ö,sem én nem atttól félünk hogy lenne más partnerünk.

Arra gondoltam hogy érzelmileg ki birnámk e egymás hiányát!:(

2017. szept. 3. 07:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz, mi 1000km-re éltünk egymástól fél + fél évig, mert muszáj volt.


Nehéz, nagyon de kibírható :) A lényeg, hogy ne ülj és bámulj ki a fejedbő, miután elment, hanem tevékenykedj folyamatosan, foglald el magad. :)

2017. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ki hisztizik?

Szerintem ez messze van a hisztitől,főleg úgy hogy feltettem egy kérdést abban bízva hogy aki élt már át ilyet tud tapasztalatokat irni.

Ez az oldal már csak arról szól hogy az anonimitás adta lehetőséget felhasznàlva jól lesavazzák az embert,persze mert ettől megveregeted pl te is kedves utolsó a válladat ,hogy mekkora ász vagy mert sikerült valakit leoltanod!

Pfff....

2017. szept. 4. 18:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam, csak én nőként és két gyerekes anyaként ültem fel a repülőre. A férjem otthon maradt a kisfiunkkal, a lányom 3 hónap után csatlakozott hozzám. Az egész család 10 hónapra rá egyesült.

Nagyon nehéz volt, egyhuzamban a skype-on lógtunk és rohadt nagy lelkifurdalásom volt, de itt kint képzeltük el a jövőnket és tudtuk hogy áldozatokat kell hoznunk az álmainkért.

Most már több mint három éve élünk kinn és boldogok vagyunk :) Hál istennek mindig is erős volt a kapcsolatunk így nem sínylette meg a szétválást. A gyerekekre se volt hatással, folyamatosan jelen voltunk az életükben, csak nem fizikailag.

Kéthavonta hazautaztunk a lányommal egy-egy hétre, és utána az elválás szívettépő volt. Csak úgy bírtuk ki, hogy tudtuk, az álmainkért meg kell tennünk.

Egy bizos, én mégegyszer nem vállalnám be.

2017. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!