Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anivagyok kérdése:

8 hetes a kisfiúnk nekem pénteken volt a szülinapom. Minden rendben a kapcsolatunkkal a nemi életünkkel is. Viszont a szülinapom nem is érdekelte?

Figyelt kérdés
Nem is az ajándékról van szó,hanem a törődést hiányolom. Elment dolgozni persze ok munkanap. De szombat és vasárnap is. Ugyan olyan mint egy sima hétvége. Valami baj lehet? Mondjam Neki h bát a helyzet?

2017. júl. 17. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"Minden rendben a kapcsolatunkkal..."

Ezek szerint mégsem.

2017. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondd neki el, hogy mit szeretnél!


Én is feledékeny vagyok nagyon, ezért naptárba-értesítőbe be vannak írva a fontos dátumaim. Jó megoldás, értesít a teló minden évben stb

2017. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De igen minden rendben,nem elfelejtette. Csak olyan volt mint egy sima hétvége. Nem féltékeny vagyok mert teljesen ok h a gyerek van a kp ban csak anya üzemmódban maradtam annyival h reggel megcsókolt h boldog szülinapot kincsem. És mentem rendezni a gyereket reggelit csinálni aztán elment dolgozni. Este haza jött gyerek aludt szex. Alvás. Jött a hétvége. Intézem a gyereket reggeli készítés apa gyerekkel én takarítok ebédfőzés gyerek rendezés. Ebéd apa keres egy filmet. Film alatt anya elalszik. Vacsi készítés fürdés alvás. Ennél Jobban nem tudom leírni hogy azzal van bajom h egy boldog szülinapot csók és ennyi. Foglalkozunk egymással a gyerekkel is. Csak éppen nem jött az "ez a nap más mint a többi"
2017. júl. 17. 23:09
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Hat ez eleg szar kapcsolatnak hangzik. Szoval a ferjed nem csinal semmit, csak dolgozik, tvzik meg neha jatszik 10 percet a gyerekkel, te meg csinalsz mindent, es o ezutan meg jol le is szar.

Fuh nalatok aztan tenyleg minden rendben.

2017. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a marha h ide irtam itt mindenki látja milyen a kapcsolatunk xD Boldog vagyok köszönöm 🙂 itt a szülinap volt a lényeg. Az hogy 9 éve megvolt a szülinapok menete viszont most a baba körül forog minden s valahogy nem lett más az a nap. De mindegy.
2017. júl. 17. 23:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, az itt válaszolók többsége pár mondatból rálát egy többéves kapcsolat minden részletére. Én is megjártam már.


Szerintem mindenképp mondd el a párodnak. Szerintem ő is ki van fáradva stb. Még az is benne van a pakliban, hogy meg akar lepni. Lehet, hogy a gyerek megviselte a pénztárcátokat és azért nem vett semmit/vitt el valahová. Bár azért egy virág vagy egy doboz csoki igazán belefért volna. Én is durcás lennék. Mondd el neki, hogyan érzel!

2017. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye hogy kiírtad a kérdést. Lehet, hogy egy kivülállónak jobban feltűnil a helyzet. Szerinted minden okés, más szerint meg nem biztos.

Amit te leírtál röviden, abból nem az tűnik ki, hogy minden a gyerek körül forogna. Csakhogy mennek az általános dolgok, és mivel már gyerek is van az azzal kapcsolatos teendők is. Ennyi.

És hogy a párod tojt a szülinapodra. És jól érzed, ez tök gáz. Nem is tudom mi lenne a nagyobb baj, hogy kimegy a fejéből, vagy hogy sz.rik bele? Ezt döntsd el te.

Nálunk már 3 gyerek van, (szóval nálunk aztán tényleg minden a gyerekek körül forog) de a férjem mégis normálisan felköszönt a szülinapomon. Ajándékozás már rég nincs, de torta, koccintás mindenképpen van. Plusz ilyenkor vagy ő főz ünnepi ebédet/vacsorát (ahogy kijön a munkanapja), vagy elmegyünk vacsizni a hétvégén. És ez oda-vissza.

Ezek után el nem tudom képzelni, hogy egy 8 hetes gyerek körül mennyit lehet pörögni, hogy nem jut idő/energia egy normális köszöntésre.

Szóval valami mégsem lehet rendben, lehet csak a párod gondolkodását kell helyére raknod, de mindenképp beszélj vele, mert ez így tényleg nincs rendjén.

2017. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Pff bulit akarsz akkor szervezz! Ne a másiktól várd már el.
2017. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂 valaki látja mi a bajom 6os. Kattog az agyam ezen mert nem ezt szoktam meg. Történt valami és itt hirtelen mindenki minősített. De az IQ harcosoknak nem lehet elmagyarázni mert bennük lejött egy kép és nem értik. De ezzel én zárom is mert értelme így nincs mert nem ismertek minket. Erre vannak a barátok. A gyk meg inkább infó oldalnak jó.
2017. júl. 18. 00:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát elég lapos kapcsolatnak tûnik, az meg különösen gáz, hogy minden ennyire a gyerek körül forog. Azért nemcsak õ létezik ám, hanem Ti is, mint férfi és nõ.;)
2017. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!